Vyšší plevel

Vyšší plevel - Petr Soukup | Jesuslecitona.org

... a suggested video will automatically play next ... Petr Soukup › Vyšší plevel ... . Báseň: Princ - autor Petr Soukup - sbírka Vyšší plevel. Category Music; Show more Show less. Loading... Autoplay When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next. Vyšší plevel je sbírka básní a stíracích glos, které autor shromažďoval od roku 2013. Jedná se již o jeho třetí knihu. Navazuje na styl humoru, kterým je již známý, avšak je to zatím jeho nejotevřenější a nejpunkovější počin. Je to především plevel vrcholného léta, ... Vyšší plevel - Petr Soukup, 2016, brožovaná vazba, český ... ... . Je to především plevel vrcholného léta, kterému nevadí ani vyšší teploty, ani méně vláhy. Je schopen vyrůst i v chudší půdě a má-li příznivé podmínky, roste až neuvěřitelně rychle. Z nejvíce aktivních plevelů jsme vybrali šest. Vězte, že patří k těm nejagresivnějším. Nicméně vytrvalý plevel byl octem pouze dočasně zlikvidován; kořeny přežily a vyklíčily nové výhonky; rostlina byla schopna se plně zotavit a kvést. J...

INFORMACE

AUTOR
Petr Soukup
DIMENZE
9,75 MB
NÁZEV SOUBORU
Vyšší plevel.pdf

POPIS

Vyšší plevel je sbírka básní a stíracích glos, které autor shromažďoval od roku 2013. Jedná se již o jeho třetí knihu. Navazuje na styl humoru, kterým je již známý, avšak je to zatím jeho nejotevřenější a nejpunkovější počin. KOMUNISTA Tak se zase vracím domu Chci dát pusu a vím komu I když už tam nikdo není V předsíni má bustu Lenin UŽ Nepracuju v Makru Sedla jsem si na kru Našla jsem svou čakru Pochopte mě, ksakru HVĚZDNÉ VLAKY Poslední vlak ze světa S vámi právě odlétá Už se třese černá díra Ví, jakej jsem mašinfíra.

Chcete si přečíst knihu?Vyšší plevel ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Soukup. Číst Vyšší plevel Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY