Jak chovat ženu - Román jen pro muže!

Jak chovat ženu - Román jen pro muže! - Apollonia Ostrezy, | Jesuslecitona.org

...se připravit na první rande? ... Máte jen jeden pokus, abyste ženu okouzlili ... Ženy, které jsou magnetem pro muže. Jak to dělají? | Ženy.cz ... . Další šance už nejspíš nebude. Přečtěte si, jak to nepokazit a nepohřbít naději na další rande. první rande. 11. února 2020. Aby rozchod tolik nebolel: jak se ohleduplně rozejít s ženou? 27. listopadu, 2019 Inspirace, Svět muže, Ženy; ... Pro mnoho z nich city ženy často nehrají roli. Pokud ale patříte k těm, kteří nemají jako zálibu šlapat po citech ženy, pak jsou dnešní řádky určené právě vám. ... Při prvotním seznámení muže a ženy hraje vždy nejdůležitější r ... Trailer Román pro muže - YouTube ... . ... Při prvotním seznámení muže a ženy hraje vždy nejdůležitější roli první dojem. Je tedy dobré, aby muž při první schůzce či seznámení dodržoval jistá pravidla, která zvýší jeho šance u opačného pohlaví. Dobrý vzhled je sice důležitou, ale ne jedinou předností. Také jsem autor mnoha video-tréninků pro muže. Jsem pyšný na to, že jsem tyto projekty vybudoval, jelikož je vidělo již více než 50 000 mužů v Česku a na Slovensku. Závěrem bych rád prohlásil, než se vrhneme do poznávaní největších prohřešků mužů, že i kdyby tyto mé akce a projekty pomohly jen pár desítkám Sukničkář je naučen chovat se tak, jak ženy chtějí a nedělá mu problém hrát jakékoliv role. Naslouchá a tváří se, jak moc vám rozumí Protože každý hochštapler ví, že nejspolehlivější způsob, jak sbalit ženu je dát jí pocit, že v mužovi našla spřízněnou duši....

INFORMACE

AUTOR
Apollonia Ostrezy,
DIMENZE
6,42 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak chovat ženu - Román jen pro muže!.pdf

POPIS

Téměř kriminální kniha napsaná bývalým mistrem republiky v rally a mladou překladatelkou je zasazena do reálného světa italsko-českých obchodníků s automobily, v němž jde nejen o peníze, ale i o život, a její děj rámuje 33 nezřídka chlapsky drsných a cynických, ale často až mrazivě pravdivých úvah o ženách, s nimiž se ke svému synovi obrací úspěšný a bohatý otec, který se právě stal ne vlastní vinou figurkou ve složité partii dvou italských rodinných klanů. Napínavý příběh, v němž hraje nemalou roli i prostředí slavné Mastroianniho vily „La Prora“ v Castiglioncello, je plný nejen vtipných a přesných citátů a rad, týkajících se „lepší polovičky lidstva“, ale i zásadních věcí mužského života, k nimž řadí autor především umění přijímat prohry a dosahovat tvrdou prací zisku, vnitřní svobodu, osobní čest, a hlavně smysl pro fér hru. Kniha, v níž mnohý muž najde nejen sama sebe, ale i charakteristické obrazy žen, které prošly jeho životem.

Chcete si přečíst knihu?Jak chovat ženu - Román jen pro muže! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Apollonia Ostrezy,. Číst Jak chovat ženu - Román jen pro muže! Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY