Bystřicko na starých pohlednicích II.

Bystřicko na starých pohlednicích II. - Vladimír Cisár, | Jesuslecitona.org

...e. Jedná se celkem o 22 obcí, kniha je rozdělena do třech kapitol podle jednotlivých oblastí Bystřicka ... Bystřicko na starých pohlednicích II. Průžová Jitka ... ... . Celobarevná publikace představí na starých pohlednicích místní části Bystřice nad Pernštejnem a okolní obce. Jedná se celkem o 22 obcí, kniha je rozdělena do třech kapitol podle jednotlivých oblastí Bystřicka. První kapitola je věnována nejbližšímu okolí Bystřice nad ... 0 hodnocení Bystřicko na starých pohlednicích II. 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. ... Bystřicko na starých pohlednicích II. Průžová Jitka ... ... ... 0 hodnocení Bystřicko na starých pohlednicích II. 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Celobarevná publikace představí na starých pohlednicích místní části Bystřice nad Pernštejnem a okolní obce. Jedná se celkem o 22 obcí, kniha je rozdělena do třech kapitol podle ... Bystřicko na starých pohlednicích Autor: Cisár, Vladimír, Remeš, Ivan a Šustr, Milan Nakladatel: Tváře - Jitka Průžová EAN: 9788090549586 ISBN: 978-80-905495-8-6 Popis: 1× kniha, vázaná, 108 stran, česky Rozměry: 22,8 × 23 cm Rok vydání: 2014 (1. vydání) Celobarevná publikace představí na starých pohlednicích místní části Bystřice nad Pernštejnem a okolní obce. Jedná se celkem o 22 obcí, kniha je rozdělena do třech kapitol podle jednotlivých oblastí Bystřicka. První kapitola je věnována nejbližšímu okolí Bystřice nad Pernštejnem a obcím Karasín, Vítochov, Domanín, Rovné, Bohuňov, Aušperk, Pivonice ... Bystřicko na starých pohlednicích II. (Vladimír Cisár, Ivan Remeš, Milan Šustr) Navigace: Homepage > e-Obchod > Ostatní publikace > Knihy Vysočina > Bystřicko na starých pohlednicích II. (Vladimír Cisár, Ivan Remeš, Milan Šustr) Bystřicko na starých pohlednicích II. Milan Šustr, Vladimír Cisár, Ivan Remeš. Celobarevná publikace představí na starých pohlednicích místní části Bystřice nad Pernštejnem a okolní obce. Kniha: Bystřicko na starých pohlednicích II. - Vladimír Cisár; Milan Šustr; Ivan Remeš ... Celobarevná publikace představí na starých pohlednicích místn...

INFORMACE

AUTOR
Vladimír Cisár,
DIMENZE
5,87 MB
NÁZEV SOUBORU
Bystřicko na starých pohlednicích II..pdf

POPIS

Celobarevná publikace představí na starých pohlednicích místní části Bystřice nad Pernštejnem a okolní obce. Jedná se celkem o 22 obcí, kniha je rozdělena do třech kapitol podle jednotlivých oblastí Bystřicka. První kapitola je věnována nejbližšímu okolí Bystřice nad Pernštejnem a obcím Karasín, Vítochov, Domanín, Rovné, Bohuňov, Aušperk, Pivonice, Lesoňovice, Lísek, Věchnov a hradu Zubštejn. Druhá kapitola zahrnuje obce Dalečín, Unčín, Ubušínek, Sulkovec, Polom, Chlum-Korouhvice a Písečné. Ve třetí kapitole jsou představeny obce Rovečné, Nyklovice, Věstín, Velké Tresné a Prosetín. Historické pohlednice doplňují fotografie, které nabízí čtenáři srovnání minulosti a současnosti.

Chcete si přečíst knihu?Bystřicko na starých pohlednicích II. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vladimír Cisár,. Číst Bystřicko na starých pohlednicích II. Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY