Vlastníma očima: aneb před kamerou i za ní

Vlastníma očima: aneb před kamerou i za ní - Josef Klíma | Jesuslecitona.org

...ujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu ... Arada.cz | Vlastníma očima ... . Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... Josef Klíma - Vlastníma očima aneb Před kamerou i za ní Klíma, Josef Cena: 210 Kč Advokát a jeho Pán 0 hodnocení Vlastníma očima aneb Před kamerou i za ní 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Jde o bilanční knihu jednoho z našich nejlepších investi ... Vlastníma očima: aneb před kamerou i za ní - KOSMAS.cz ... . Jde o bilanční knihu jednoho z našich nejlepších investigativních reportérů, k jejímuž napsání byl inspirován zkušenostmi z pořadu Na vlastní oči. Na tomto velmi sledovaném ... Vlastníma očima. Vlastníma očima Pevná bez přebalu lesklá. EAN: 9788086739380. Josef Klíma. aneb Před kamerou i za ní. Značka: nakladatelství andrej šťastný ... Josef Klíma ve výše zmíněnemém klubu prezentuje svou knihu "Vlastníma očima aneb Před kamerou i za ní". Josef Klíma (* 19. března 1951 ) je český investigativní novinář , spisovatel a televizní reportér. Vlastníma očima aneb před kamerou i za ní. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Když investigativní reportér Josef Klíma odešel v dubnu 2009 z pořadu Na vlastní oči, byl to pro veřejnost šok. Patnáct let měly jeho reportáže pro televizi Nova sílu zahýbat českou společností. Pro mnoho lidí je Klímova práce důvodem, proč v...

INFORMACE

AUTOR
Josef Klíma
DIMENZE
4,32 MB
NÁZEV SOUBORU
Vlastníma očima: aneb před kamerou i za ní.pdf

POPIS

Jde o bilanční knihu jednoho z našich nejlepších investigativních reportérů, k jejímuž napsání byl nedobrovolně inspirován stažením pořadu Na vlastní oči zvysílání soukromé TV stanice Nova. Na tomto velmi sledovaném formátu pracoval po dobu 15ti let. Během nich natočil kolem 380 reportáží.Vsouvislosti s nejzávažnějšími kauzami se nejednou ocitl tváří v tvář nejbrutálnějším zločincům. O tom všem poutavě vypráví autor, který má na svém kontě také 25 knih, několik filmových scénářů, televizní seriál, stovky fejetonů. Čtenář se seznámí se zákulisím soukromé televize i s náročností novinářské práce, která obvykle pronikne i do nejintimnějšího soukromí. Kniha je doplněna 16ti stranami černobílých a barevných fotografií z autorova soukromí a doslovem Karla Hvížďaly.

Chcete si přečíst knihu?Vlastníma očima: aneb před kamerou i za ní ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Klíma. Číst Vlastníma očima: aneb před kamerou i za ní Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY