Třináctý učedník

Třináctý učedník - Tom Egeland, | Jesuslecitona.org

... A vzkaz, který nedává smysl. Třináctý učedník ... Třináctý učedník - Tom Egeland | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Bjorn Belto zažívá bolestnou ztrátu - Victoria, jeho kolegyně, nejbližší přítelkyně a přední profesorka středověké archeologie, umírá na mozkovou příhodu. Kniha: Třináctý učedník - Tom Egeland. Fungujem ... Kniha Třináctý učedník - Tom Egeland | knizniklub.cz ... . Kniha: Třináctý učedník - Tom Egeland. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Hledáte Třináctý učedník od Tom Egeland? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Třináctý učedník Autor: Egeland, Tom a Tom Egeland Nakladatel: Knižní klub EAN: 9788024255606 ISBN: 978-80-242-5560-6 Originál: Den 13. disippel Překlad: Nejedlá, Pavla Popis: Elektronická kniha, 544 stran, bez zabezpečení DRM, 0,7 MB ePUB, 1,7 MB Mobi, česky Kniha: Třináctý učedník - Larry H. Robinson. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Bjorn Belto zažívá bolestnou ztrátu - Victoria, jeho kolegyně, nejbližší přítelkyně a přední profesorka středověké archeologie, umírá na mozkovou příhodu. Zanechá mu dopis a v něm klíč. A vzkaz, který nedává smysl. Nedlouho nato ho navští...

INFORMACE

AUTOR
Tom Egeland,
DIMENZE
4,14 MB
NÁZEV SOUBORU
Třináctý učedník.pdf

POPIS

Bjorn Belto zažívá bolestnou ztrátu – Victoria, jeho kolegyně, nejbližší přítelkyně a přední profesorka středověké archeologie, umírá na mozkovou příhodu. Zanechá mu dopis a v něm klíč. A vzkaz, který nedává smysl. Nedlouho nato ho navštíví Rebecca, jejíž otec zmizel v roce 1978 během vykopávek v izraelském Kafarnau. Rebecca ho chce najít, zjistit, co se tenkrát stalo. V Izraeli tou dobou pobývala i Victoria – a Bjorn začíná tušit souvislosti. Netuší však, jak zásadní odhalení ho čekají na cestě za pravdou, která otřese vším, o co se opírá kulturní svět západní civilizace. Pravdou o jeho klíčové postavě: o tom, kdo vlastně byl Ježíš.

Chcete si přečíst knihu?Třináctý učedník ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tom Egeland,. Číst Třináctý učedník Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY