Pálijština: Gramatika posvátného jazyka théravádského buddhismu

Pálijština: Gramatika posvátného jazyka théravádského buddhismu - Ondřej Šefčík | Jesuslecitona.org

...vodem jazykem středoindickým, a tedy Kniha Pálijština - Gramatika posvátného jazyka théravádského buddhismu(Šefčík Ondřej) za skvelú cenu v internetovom kníhkupectve moja-kniha ... Pálijština | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... .sk. Objavte aj ďalšie knihy najlacnejšie na internete. Pálijština je jazyk, ve kterém jsou sepsána zásadní díla tzv. théravádského buddhismu, zejména samotný Pálijský kánon (Tipitaka), ale i další díla náboženská, filosofická a historická. Pálijština je doložena z cejlonských památek, ale je svým původem jazykem středoindickým, a tedy podobná nejen staroindickému sanskrtu, ale blízká i dalším indoevropským ... ... Slovinština - konverzace ...se slovníkem a gramatikou ... ... . Pálijština je doložena z cejlonských památek, ale je svým původem jazykem středoindickým, a tedy podobná nejen staroindickému sanskrtu, ale blízká i dalším indoevropským ... Pálijština je jazyk, ve kterém jsou sepsána zásadní díla tzv. théravádského buddhismu, zejména samotný Pálijský kánon (Tipitaka), ale i další díla náboženská, filosofická a historická. Pálijština je jazyk, ve kterém jsou sepsána zásadní díla tzv. théravádského buddhismu, zejména samotný Pálijský kánon (Tipitaka), ale i další díla náboženská, filosofická a historická. Pálijština je doložena z cejlonských památek, ale je svým původem jazykem ... Gramatika posvátného jazyka théravádského buddhismu. Pálijština je jazyk, ve kterém jsou sepsána zásadní díla tzv. théravádského buddhismu, zejména samotný Pálijský kánon (Tipitaka), ale i další díla náboženská, filosofická a historická. Pálijština. Gramatika posvátného jazyka théravádského buddhismu. Ondřej Šefčík. Host , 2016 Název: Pálijština - Gramat...

INFORMACE

AUTOR
Ondřej Šefčík
DIMENZE
7,59 MB
NÁZEV SOUBORU
Pálijština: Gramatika posvátného jazyka théravádského buddhismu.pdf

POPIS

Pálijština je jazyk, ve kterém jsou sepsána zásadní díla tzv. théravádského buddhismu, zejména samotný Pálijský kánon (Tipitaka), ale i další díla náboženská, filosofická a historická. Pálijština je doložena z cejlonských památek, ale je svým původem jazykem středoindickým, a tedy podobná nejen staroindickému sanskrtu, ale blízká i dalším indoevropským jazykům, jako je latina, řečtina či jazyky slovanské. Kniha vedle obecného úvodu o pálijském jazyce a dílech v něm napsaných obsahuje vlastní gramatiku, tedy výklad pálijského hláskosloví, tvarosloví a skladby, s pomocí přehledných tabulek.

Chcete si přečíst knihu?Pálijština: Gramatika posvátného jazyka théravádského buddhismu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ondřej Šefčík. Číst Pálijština: Gramatika posvátného jazyka théravádského buddhismu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY