Adam a Eva v práci

Adam a Eva v práci - Radka Maňáková, | Jesuslecitona.org

...avdu nejsme stejní a že každý potřebuje něco jiného, je v současnosti pro mnohé z nás výbušné téma ... Kniha Adam a Eva v práci - Pícha Miloš, Maňáková Radka ... ... . „Jak se v práci mohou oba principy, ženský a mužský, d oplnit tak, aby vzniklo něco úžasnějšího, než umí udělat každý z nich sám?", to je otázka, která čtenáře knížkou provází. Kniha: Adam a Eva v práci - Radka Maňáková; Miloš Pícha Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. 00 Adam a Eva v práci; 01 Úvod; 02 Radčino vnímání nespravedlnosti; 03 Milošovo vnímání podvodu; 04 ... Egyptská dovolená - Adam a Eva v práci - Iva Pudichová ... . 00 Adam a Eva v práci; 01 Úvod; 02 Radčino vnímání nespravedlnosti; 03 Milošovo vnímání podvodu; 04 KAPITOLA PRVNÍ: Adam a Eva se představují; 05 Nadhled vs. Rozhled; 06 Jin a Jang; 07 KAPITOLA DRUHÁ: Kořeny chování, Biologická determinace; 08 Příběh: Neschopná účetní; 09 Rozluštění tajemství dívčích kapel; 10 KAPITOLA TŘETÍ: Zralý a nezralý princip Opravdu nejsme stejní. Každý potřebuje něco jiného - doma, ale taky v zaměstnání. Uvědoměním si mužské a ženské složky v každém z nás vede k profesní symbióze, která přinese přijetí a usmíření. A hlavně fungující pracovní kolektiv. Dokud nebudeme ctít vlastní ženské i mužské složky, nemůžou si ženy vážit mužů a naopak. „Adam a Eva v práci" mi dělali skoro celý týden na pláži společnost. A nedalo mi, abych k ní autorům z té pláže na křest 11.11. 2016 něco nenapsala. Když už jsem s sebou měla ten laptop kvůli psaní… Že jo :-)? Milá Radko a Miloši, vyhřívám se u Rudého moře a již druhý den louskám knihu Adam a Eva v práci ... Nicmene, audiokniha "Adam a Eva v praci" predstavuje velmi poutave a dobre zpracovane uvedeni do cele probl...

INFORMACE

AUTOR
Radka Maňáková,
DIMENZE
3,36 MB
NÁZEV SOUBORU
Adam a Eva v práci.pdf

POPIS

Kniha Radky Maňákové a Miloše Píchy se odvážila prolomit tabu genderové korektnosti a ukazuje možnosti i úskalí spolupráce mužů a žen v práci. Potvrzení domněnky, že opravdu nejsme stejní a že každý potřebuje něco jiného, je v současnosti pro mnohé z nás výbušné téma. „Jak se v práci mohou oba principy, ženský a mužský, doplnit tak, aby vzniklo něco úžasnějšího, než umí udělat každý z nich sám?“, to je otázka, která čtenáře knížkou provází. V různorodých „příbězích“ z manažerské praxe a v myšlenkových „asociačních výletech“ vám autoři představí rozdíly v uvažování, ve vnímání pracovních situací a v postupu k řešení. Objevíte plíživé nebezpečí unisex přístupu, spatříte pasti „nevědomých“ reakcí na projevy opačného principu a pousmějete se nad Milošovými kresbami, které znázorňují uvažování vyhraněných Adamů a Ev. A poté uvidíte dary, které do spolupráce principy přináší a možnosti jejich společného tance. A jak s těmito dary pracovat? Jak je rozvíjet? A jak do práce přinést více jiskření a radosti? A komu se to už opravdu povedlo? …tak to jsou přesně ty otázky, na které autoři hledají a nacházejí mnohdy nečekané odpovědi.

Chcete si přečíst knihu?Adam a Eva v práci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radka Maňáková,. Číst Adam a Eva v práci Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY