Pataňdžaliho Jógasútry: První díl: Samádhi-Páda

Pataňdžaliho Jógasútry: První díl: Samádhi-Páda - Paramhans svámí Mahéšvaránanda | Jesuslecitona.org

...ický spis o základních principech a podstatě jógy ... - Pataňdžaliho Jógasútry. První díl, Samádhi-páda | Spálená 53 ... . Pomůže vám poznat, jak funguje mysl, co jsou myšlenky a jak nás ovlivňují. Odkryje možnosti a potenciál vašich vnitřních schopností. S komentářem a překladem jednoho z nevýznamnějších Mistrů současnosti, Paramhans svámího Mahéšvaránandy, autora světově uznávaného systému Jóga v denním ... Hledáte DNM Pataňdžaliho Jógasútry 1 - Mahéšvaránanda Paramahansa? Dál už hledat nemusíte! Cena od 179 Kč. Porovnání cen v ALZA.cz, KASA.cz, MALL.cz a dalš ... Pataňdžaliho Jógasútry: První díl: Samádhi-Páda ... . Porovnání cen v ALZA.cz, KASA.cz, MALL.cz a dalších 3000+ eshopech na SROVNAME.cz. Pataňdžaliho Jógasútry. V této první knize čtyřdílné řady nám autor velice prostě a pro každého srozumitelně vysvětluje hlubokou moudrost súter obsažených v prvním dílu nazvaném samádhi-páda. 199 Kč Pataňdžaliho Jógasútry. ... V této první knize čtyřdílné řady nám autor velice prostě a pro každého srozumitelně vysvětluje hlubokou moudrost súter obsažených v prvním dílu nazvaném samádhi-páda. Významný staroindický spis o základech a podstatě jógy se zasvěceným komentářem a překladem paramhansy svámího ... Pataňdžaliho jógasútry jsou zřejmě nejstarším a nejucelenějším shrnutím principů jógy. Zabývá se mimo jiné i překážkami na cestě k jeho dosažení a tím, jak tyto překážky odstraňovat a získávat větší klid mysli, vnitřní rovnováhu, spokojenost a sebevládu....

INFORMACE

AUTOR
Paramhans svámí Mahéšvaránanda
DIMENZE
10,83 MB
NÁZEV SOUBORU
Pataňdžaliho Jógasútry: První díl: Samádhi-Páda.pdf

POPIS

Významný staroindický spis o základních principech a podstatě jógy. Pomůže vám poznat, jak funguje mysl, co jsou myšlenky a jak nás ovlivňují. Odkryje možnosti a potenciál vašich vnitřních schopností. S komentářem a překladem jednoho z nevýznamnějších Mistrů současnosti, Paramhans svámího Mahéšvaránandy, autora světově uznávaného systému Jóga v denním živote®. Vznik Pataňdžaliho Jógasúter sahá do druhého století před Kristem. Systém jógy, který je v nich zachycen, je však mnohonásobně starší. Sútra představuje velmi stručnou poučku, jež vystihuje pouze základní podstatu myšlenky. Přílišná stručnost súter vedla k tomu, že k jejich správnému pochopení v celé šíři a v souvislostech byl vždy nezbytný výklad učitele nebo komentátora. V tomto dílu nazvaném "Samádhi-páda" nám autor komentáře velice prostě a srozumitelně vysvětluje hlubokou moudrost obsažených súter. Nejde o suché filozofické poučky, ale o živoucí a neustále platné principy, kterými se podle starobylých poznatků jógy řídí lidská mysl a celý lidský život.

Chcete si přečíst knihu?Pataňdžaliho Jógasútry: První díl: Samádhi-Páda ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Paramhans svámí Mahéšvaránanda. Číst Pataňdžaliho Jógasútry: První díl: Samádhi-Páda Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY