O čem mluvíme, když mluvíme o lásce

O čem mluvíme, když mluvíme o lásce - Raymond Carver | Jesuslecitona.org

...m mluvíme, když mluvíme o lásce Autor: Carver, Raymond Nakladatel: Volvox Globator EAN: 9788075112682 ISBN: 978-80-7511-268-2 Originál: What We Talk About When We Talk About Love Překlad: Hrubý, Jiří Popis: 1× kniha, vázaná, 150 stran, česky Rozměry: 15 × 21 cm Rok vydání: > O čem mluvíme, když mluvíme o lásce-16% sleva ... Kniha O čem mluvíme, když mluvíme o lásce - Raymond Carver ... ... . Kniha: O čem mluvíme, když mluvíme o lásce Autor: Raymond Carver. Pátý, závěrečný svazek souborného vydání díla klasika americké literatury. Soubor povídek ikony nejen americké povídkové tvorby přináší sbírku z roku 1981. I zde poznáváme ... E-kniha: O čem mluvíme, když mluvíme o lásce - Raymond Carver. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. ... E-kniha: O čem mluvíme, když mluvíme o lásce (Raymond ... ... . Pátý, závěrečný svazek souborného vydání díla klasika americké literatury. Soubor povídek ikony nejen americké povídkové tvorby přináší sbírku z roku 1981. I zde poznáváme ... E-kniha: O čem mluvíme, když mluvíme o lásce - Raymond Carver. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... O čem mluvíme, když mluvíme o lásce Autor: Carver, Raymond Nakladatel: Volvox Globator EAN: ISBN: Originál: What We Talk About When We Talk...

INFORMACE

AUTOR
Raymond Carver
DIMENZE
12,26 MB
NÁZEV SOUBORU
O čem mluvíme, když mluvíme o lásce.pdf

POPIS

Závěrečným, pátým svazkem Carverových povídek je původní sbírka z roku 1981. Přestože znamenala opravdový průlom v Carverově spisovatelské dráze, autor měl původně dost jinou představu: Gordon Lish, redaktor nakladatelství Alfred A. Knopf a Carverův přítel, mu totiž povídky dost neurvale osekal o více než polovinu a prosadil také tento slavný, chytlavý název, jenž se již několikrát stal inspirací (příkladem je Haruki Murakami, autor knihy „O čem mluvím, když mluvím o běhání“ a mimochodem též Carverův překladatel do japonštiny). Carver si Gordona Lishe přesto i nadále vážil a nikdy neopomněl připomenout to, jak se pozitivně podepsal na jeho kariéře. Události kolem necitlivého zredigování sbírky „O čem mluvíme, když mluvíme o lásce“ nicméně znamenaly konec jejich spolupráce.

Chcete si přečíst knihu?O čem mluvíme, když mluvíme o lásce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Raymond Carver. Číst O čem mluvíme, když mluvíme o lásce Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY