Jóga proti bolestem v zádech

Jóga proti bolestem v zádech - Paramhans svámí Mahéšvaránanda | Jesuslecitona.org

... příčinu kdekoliv, vyzkoušejte si tuhle velice jemnou a pomalou lekci jógy ... Kniha Jóga proti bolestem v zádech - Paramhans Svámí ... ... . Protože velké věci se ... Opět cvičeníčko proti bolestem v zádech. Při akutní bolesti zad nedoporučuji, raději si najděte moje video pro bolavá záda. Desetiminutová sekvence určená pro příjemné protažení zad a krční páteře. Vhodná pro začátečníky. Specializace: začátečníci 1-2. díl, mírně pokročilí, jóga pro seniory, jóga proti bolestem v zádech, jóga na podporu vitality motto: „Jóga pro zdraví, radost a harmonii v denním životě. " Dana Stuchlíková Kniha Jóga proti bolestem v zádech je praktickým prův ... Kniha: Jóga proti bolestem v zádech | Knihy.ABZ.cz ... . " Dana Stuchlíková Kniha Jóga proti bolestem v zádech je praktickým průvodcem pro každého, kdo touží po zdraví a harmonii. Tělesná, dechová a relaxační cvičení vedou přirozenou cestou k dosažení vnitřní tělesné i psychické rovnováhy, odstranění stresových blokád a navození pocitu pohody a svěžesti. Kurzy jógy vede od roku 2001. Cvičitel III. třídy od roku 2001 Mezinárodní certifikát Jógy v denním životě od roku 2003. specializace: kurzy pro začátečníky, kurzy pro pokročilé, kurzy pro zdravotně oslabené, kurzy na podporu vitality, kurzy při diabetu, kurzy proti bolestem zad, cvičení s dětmi. Predstavujeme novú publikáciu - Jóga proti bolestem v zádech. Pridané: 12.12.2017 21:15:00. Počet zobrazení: 677. V roku 2016 vyšlo druhé vydanie knihy Jóga proti bolestem v zádech s novou obálkou a akciovou vstupenkou na 2x cvičenie Jogy v dennom živote ZDARMA, po tom, ako bola knižka úplne a beznádejne rozpredaná. Kniha Jóga proti bolestem v zádech je praktickým průvodcem pro každého, kdo touží po zdraví a harmonii. Tělesná, dechová a relaxační cvičení vedou přirozenou cestou k dosažení vnitřní tělesné i psychické rovnováhy, odstranění stresových blokád a navození pocitu pohody a svěžesti. Tato velice jemná sestava cvičení je vhodná pro každého, koho trápí častá bolest hlavy, krční páteře, nebo napětí krčních svalů. Jóga proti bolestem v zádech Kniha Jóga proti bolestem v zádech je praktickým průvodcem pro každého, kdo touží po zdraví a harmonii. Tělesná, dechová a relaxační cvičení vedou přirozenou cestou k dosažení vnitřní tělesné i psychické rovnováhy, odstranění stresových blokád a navození pocitu pohody a svěžesti. jóga proti bolestem zad, otevřený Osmidílná cvičebn...

INFORMACE

AUTOR
Paramhans svámí Mahéšvaránanda
DIMENZE
3,17 MB
NÁZEV SOUBORU
Jóga proti bolestem v zádech.pdf

POPIS

Kniha Jóga proti bolestem v zádech je praktickým průvodcem pro každého, kdo touží po zdraví a harmonii. Tělesná, dechová a relaxační cvičení vedou přirozenou cestou k dosažení vnitřní tělesné i psychické rovnováhy, odstranění stresových blokád a navození pocitu pohody a svěžesti. Pravidelné systematické cvičení podle této knihy je účinnou prevencí potíží se zády a zároveň optimálně doplňuje standardní léčebné postupy u pacientů trpících dlouhodobými bolestmi zad. Cvičení lze snadno začlenit do běžného denního programu, neklade na cvičícího velké časové ani prostorové nároky a přizpůsobuje se jeho potřebám, zdravotnímu stavu i věku. Cviky jsou tematicky vybrány z komplexního systému Jóga v denním životě Paramhans svámího Mahéšvaránandy v rámci aplikace tohoto systému na léčbu a prevenci bolestí v zádech. Vybraný soubor cvičení v sobě propojuje tisíciletou moudrost a jógovou tradici s nejmodernějšími poznatky západní vědy. Vznikl ve spolupráci autora s lékaři a fyzioterapeuty na základě dlouhodobých zkušeností z léčebné praxe lékařů a rehabilitačních pracovníků i tisíců cvičenců na celém světě.

Chcete si přečíst knihu?Jóga proti bolestem v zádech ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Paramhans svámí Mahéšvaránanda. Číst Jóga proti bolestem v zádech Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY