Jídlo jako medicína

Jídlo jako medicína - Haylie Pomroyová | Jesuslecitona.org

...k chemické) nejsou nic platné. "Ze třech desetin léčí lék, ze sedmi desetin správná životospráva" praví jedno čínské přísloví ... Jidlo jako medicina | HLEDEJCENY.cz ... . Tak velkou váhu přikládá čínská medicína tomu, co projde dovnitř našimi ústy. Kniha: Jídlo jako medicína (Haylie Pomroy). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Nejširší výběr e-knih je připraven. Za pár minut můžete číst Jídlo jako medicína od Haylie Pomroyová. Nakupujte u vašeho knihkupce s tradicí. Lidé mohli jako ochucovadlo využít jalovec, luční hořčici, kmín, planý kopr, několik druh ... Jídlo jako medicína - Haylie Pomroyová | Knihy Dobrovský ... . Nakupujte u vašeho knihkupce s tradicí. Lidé mohli jako ochucovadlo využít jalovec, luční hořčici, kmín, planý kopr, několik druhů šalvěje a bezpochyby také základ tvořila divoká cibule či česnek. V Kosmově kronice je v druhé polovině jedenáctého století zmiňován kmín a cibule jako ochucovadlo k sýru se skývou chleba. Jídlo jako medicína. Haylie Pomroyová Pro pokračování se přihlaste do O2 Knihovny. Telefon: * Vaše mobilní číslo potřebujeme kvůli přiřazení položky do Vaší knihovny. Po zadání Vašeho telefonního čísla obdržíte SMS s jednorázovým kódem pro přihlášení. ... Kniha Jídlo jako medicína: Zdravá strava pro rychlý metabolismus na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Jídlo jako medicína:... Jídlo jako medicína 4. 1 recenze ; Autorka obrací pozornost nejširší veřejnosti k tomu, čím své tělo ovlivňujeme každý den - k jídlu, a odhaluje jeho neuvěřitelný léčebný potenciál. Stačí si sestavovat jídelníček promyšleněji než dřív a za čas se zbavíme nejrůznějších zdravotních problémů. Pracovala jako redaktorka v tištěném i TV zpravodajství (Vltava-Labe Press, TV Prima). Černou kroniku vyměnila za kávu a magazíny, ráda balancuje mezi profesí baristky a redaktorky. Spolupracuje např. s časopisy Sidonie a Biorevue. Jídlo jako dárek. 368 likes · 1 talking about this. Zápisník s tipy na jedlé dárky, které využijete po celý rok k různým příležitostem. Nechte se inspirovat a dělejte radost obdarovávaným i sobě. Dům knihy.cz > Knihy > Zdraví > Jídlo jako medicína. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Jídlo jako medicína. POMROYOVÁ Haylie. Info: Beta-Dobrovský, 2016 (1.) - váz., 322 str. Z angl. přel. J. Jícha EAN: 9788073068622 ISBN: ... Jídlo jako medicína je knížka, která čtenáře hodně vtáhne, je v ní hodně energie. Haylie věří, že to v těle funguje takhle (a asi to tak opravdu je): každé snědené jídlo spouští v organismu určité drobné změny a to, co sníme, může nakonec ovlivnit expresi genů (neboli to, zda se projeví nebo neprojeví naše ... Jídlem své tělo ovlivňujeme neustále, každý den. Autorka poukazuje na dalekosáhlý vliv stravy na náš život a odhaluje její neuvěřitelný léčebný potenciál....

INFORMACE

AUTOR
Haylie Pomroyová
DIMENZE
3,19 MB
NÁZEV SOUBORU
Jídlo jako medicína.pdf

POPIS

Jídlem své tělo ovlivňujeme neustále, každý den. Autorka poukazuje na dalekosáhlý vliv stravy na náš život a odhaluje její neuvěřitelný léčebný potenciál. Stačí si sestavovat jídelníček promyšleněji než dřív a za čas se zbavíme nejrůznějších zdravotních problémů. Knihu napsala žena, kterou vážné choroby donutily přehodnotit životní priority a začít myslet jinak. Výsledkem je srozumitelná a zároveň erudovaná publikace pro každého, kdo to se svým zdravím myslí vážně.

Chcete si přečíst knihu?Jídlo jako medicína ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Haylie Pomroyová. Číst Jídlo jako medicína Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY