Hrady, zámky a tvrze na starých pohlednicích II. Jižní Čechy

Hrady, zámky a tvrze na starých pohlednicích II. Jižní Čechy - Ladislav Kurka | Jesuslecitona.org

...publikace > Edice Staré pohlednice a foto > Hrady, zámky a tvrze na starých pohlednicích II - JIžní Čechy (Ladislav Kurka) Související odkazy: 100 pohledů na Česko (Pavel Scheufler, Jan Vaca a kolektiv) | Album starých pohlednic - Křivoklátsko a Český ... Hrady a zamky cechy a slovensko levně | Mobilmania zboží ... ... Baron Hrady, zámky a tvrze na starých pohlednicích II. Jižní Čechy . Druhý svazek věnovaný hradům, zámkům a tvrzím, které byly vydány na starých pohlednicích. Tentokrát se podíváme do okresů České Budějovice, Český Krumlov, Pelhřimov, Písek, Prachatice, Strakonice, Tábor a Jindřichův Hradec (bez historického ... Hrady, zámky a tvrze na starých pohlednicích I. - Střední Čechy - Střední Čechy - Ladis ... Hrady a zamky cechy a slovensko levně | Mobilmania zboží ... . Tentokrát se podíváme do okresů České Budějovice, Český Krumlov, Pelhřimov, Písek, Prachatice, Strakonice, Tábor a Jindřichův Hradec (bez historického ... Hrady, zámky a tvrze na starých pohlednicích I. - Střední Čechy - Střední Čechy - Ladislav Kurka Jedná se o již 41. svazek oblíbené edice knih „na starých pohlednicích", zároveň také o 1. díl edice „o hradech, zámcích a tvrzích". Druhý svazek věnovaný hradům, zámkům a tvrzím, které byly vydány na starých pohlednicích. Tentokrát se podíváme do okresů České Budějovice, Český Krumlov, Pelhřimov, Písek, Prachatice, Strakonice, Tábor a Jindřichův Hradec (bez historického území Moravy - Dačicka a Slavonicka). V řadě případů jsou pohlednice velmi cennou připomínkou již neexistujících ... Jde o již 41. svazek oblíbené edice knih „na starých pohlednicích", zároveň také o 1. díl edice „o hradech, zámcích a tvrzích". V knize je vyobrazeno bezmála 380 různých objektů prostřednictvím více než 820 historických pohlednic, které se autorovi podařilo nasbírat. Mnohdy se jedná o velmi cenné dokumenty připomínající existenci již zaniklých panských ... Hrady, zámky a tvrze na starých pohlednicích II. Jižní Čechy - Ladislav Kurka . Druhý svazek věnovaný hradům, zámkům a tvrzím, které byly vydány na starých pohlednicích. Tentokrát se podíváme do okresů České Budějovice, Český Krumlov, Pelhřimov, Písek, Prachatice, Strakonice, Táb Druhý svazek věnovaný hradům, zámkům a tvrzím, které byly vydány na starých pohlednicích. Tentokrát se podíváme do okresů České Budě...

INFORMACE

AUTOR
Ladislav Kurka
DIMENZE
3,36 MB
NÁZEV SOUBORU
Hrady, zámky a tvrze na starých pohlednicích II. Jižní Čechy.pdf

POPIS

Druhý svazek věnovaný hradům, zámkům a tvrzím, které byly vydány na starých pohlednicích. Tentokrát se podíváme do okresů České Budějovice, Český Krumlov, Pelhřimov, Písek, Prachatice, Strakonice, Tábor a Jindřichův Hradec (bez historického území Moravy – Dačicka a Slavonicka). V řadě případů jsou pohlednice velmi cennou připomínkou již neexistujících panských sídel. Kniha obsahuje téměř 550 pohlednic.

Chcete si přečíst knihu?Hrady, zámky a tvrze na starých pohlednicích II. Jižní Čechy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ladislav Kurka. Číst Hrady, zámky a tvrze na starých pohlednicích II. Jižní Čechy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY