Fiorella a dům ztracených duší

Fiorella a dům ztracených duší - Vlastimil Vondruška | Jesuslecitona.org

...rokletý. Kdysi v něm zemřela celá rodina na mor, později v něm jistý pekař zabil svou manželku ... Fiorella a dům ztracených duší - Vlastimil Vondruška ... ... . Dům zůstal dlouho ... Elektronická kniha Fiorella a dům ztracených duší na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Fiorella a dům ztracených duší od... Hledáte Fiorella a dům ztracených duší od Vlastimil Vondruška? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR 0 hodnocení Fiorella a dům ztracených duší 0. Pro hodnocení se přihla ... Fiorella a dům ztracených duší (Vlastimil Vondruška ... ... . 33 prodejen po celé ČR 0 hodnocení Fiorella a dům ztracených duší 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. O domě U Bezhlavého kohouta v Templové uličce se říká, že je prokletý. Kdysi v něm zemřela celá rodina na mor, později v něm jistý pekař zabil svou manželku. Dům zůstal dlouho prázdný ... Fiorella a dům ztracených duší. Kdo napsal knihu Fiorella a dům ztracených duší? Autorem je Vlastimil Vondruška. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Fiorella a dům ztracených duší. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... E-kniha: Fiorella a dům ztracených duší - Vlastimil Vondruška. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Fiorella a dům ztracených duší Vlastimil Vondruška. ... Dům zůstal dlouho prázdný, ale pak ho koupil Hanuš, vzd...

INFORMACE

AUTOR
Vlastimil Vondruška
DIMENZE
5,30 MB
NÁZEV SOUBORU
Fiorella a dům ztracených duší.pdf

POPIS

O domě U Bezhlavého kohouta v Templové uličce se říká, že je prokletý. Kdysi v něm zemřela celá rodina na mor, později v něm jistý pekař zabil svou manželku. Dům zůstal dlouho prázdný, ale pak ho koupil Hanuš, vzdálený příbuzný sklepnice Lucie. Jakmile se do něj nastěhuje, začnou se dít nevysvětlitelné věci – objevují se v něm duše těch, co zemřeli bez posledního pomazání a nedošli spasení. Bratrstvo křišťálu se tak zaplete do vyšetřování případu, v němž se potkává svět živých se světem mrtvých.

Chcete si přečíst knihu?Fiorella a dům ztracených duší ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vlastimil Vondruška. Číst Fiorella a dům ztracených duší Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY