Divůtajný Marimbo

Divůtajný Marimbo - Vít Kremlička | Jesuslecitona.org

...ží jeho citlivé vnímání mýtického světa přírodních národů, v obecné rovině pak textem prolíná fenomén tance, zpěvu, veselí a žalu, dotkne se i témat víry v Boha a smrti ... Divůtajný Marimbo - Vít Kremlička | Databáze knih ... . MZK je od 29. 4. do 15. 5. otevřena v omezeném režimu, objednat lze pouze knihy s absenční výpůjčkou. Od 18. do 22.5. bude knihovna zcela uzavřena z důvodu rekonstrukce. Sbírka Divůtajný Marimbo je zpěvem o projevech lidské přirozenosti, které v současné uspěchané době často potlačuje me, opomíjíme je a nebo před nimi utíkáme. Autor svými texty připomíná alespoň některé ze všech krás světa a tímto způsobem inspiruje a vyzývá. Jazyk: česky Počet stran: 66 Vazba / Podoba: brožovaná Nakladatelství: ... 37327046 - Viaf ... . Autor svými texty připomíná alespoň některé ze všech krás světa a tímto způsobem inspiruje a vyzývá. Jazyk: česky Počet stran: 66 Vazba / Podoba: brožovaná Nakladatelství: Pulchra Rok vydání: 2016 Divůtajný Marimbo Autor: Vít Kremlička Sbírka Divůtajný Marimbo je zpěvem o projevech lidské přirozenosti, které v současné uspěchané době často potlačujeme, opomíjíme je a nebo před nimi utíkáme. Přes 70 000 knih skladem. Osobní odběr ZDARMA, nákup nad 700 Kč = DOPRAVA ZDARMA. Rychlé dodání. Věrnostní program. ShopRoku 2016 - Cena popularity. červotočivé světlo / worm-eaten light. 160,00 Kč. neviditelné obrazy Divůtajný Marimbo, původní básně, konkrétní a obrazová poesie, překlady a překrady barokních kreolských písní, Pulchra 2016 Básně, ...

INFORMACE

AUTOR
Vít Kremlička
DIMENZE
12,30 MB
NÁZEV SOUBORU
Divůtajný Marimbo.pdf

POPIS

Sbírka poezie Víta Kremličky odráží jeho citlivé vnímání mýtického světa přírodních národů, v obecné rovině pak textem prolíná fenomén tance, zpěvu, veselí a žalu, dotkne se i témat víry v Boha a smrti. Sbírka Divůtajný Marimbo je zpěvem o projevech lidské přirozenosti, které v současné uspěchané době často potlačujeme, opomíjíme je a nebo před nimi utíkáme. Autor svými texty připomíná alespoň některé ze všech krás světa a tímto způsobem inspiruje a vyzývá. Nemoralizuje, píše s nadhledem a zvesela. Hravost se nejvíce projevuje v závěru sbírky, kam autor zakomponoval zejména grafické básně.

Chcete si přečíst knihu?Divůtajný Marimbo ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vít Kremlička. Číst Divůtajný Marimbo Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY