Češi 1948: Jak se KSČ chopila moci

Češi 1948: Jak se KSČ chopila moci - Pavel Kosatík, | Jesuslecitona.org

...vel; Osoha, Karel: Češi 1948: Jak se KSČ chopila moci ... Češi: 1948 - Jak se KSČ chopila moci - Pavel Kosatík ... . Scenárista Pavel Kosatík uzavřel sérii komiksových rekonstrukcí důležitých okamžiků českých dějin, v českých poměrech mimořádnou. Jeden z nejpůsobivějších dílů zachycuje rok 1948. Celá recenze 13.05.2017. Pavel Mandys. iLiteratura ... ČEŠI 1948 -- Jak se KSČ chopila moci - Kosatík, Pavel; Osoha, Karel ; Komiksová publikace obsahující též fantaskní prvky a foglarovský dějový motiv se věnuje některým událostem před komunistickým únorovým převratem v roce 1948. Komunističtí politici ... Rovnou se přiznám, že m ... Češi: 1948 - Jak se KSČ chopila moci - Pavel Kosatík ... . Komunističtí politici ... Rovnou se přiznám, že mě z čtení komiksu "Češi 1948: Jak se KSČ chopila moci" mrazilo. Není to tím, že by byl historicky naprosto věrný, nejsem si jistý...

INFORMACE

AUTOR
Pavel Kosatík,
DIMENZE
4,30 MB
NÁZEV SOUBORU
Češi 1948: Jak se KSČ chopila moci.pdf

POPIS

Únor 1948. Velká chvíle premiéra Klementa Gottwalda. Dvanáct demokratických ministrů jeho vlády podává demisi s vidinou, že Gottwald padne a prezident Beneš jmenuje prozatímní úřednickou vládu, která zemi dovede k předčasným volbám, v nichž už by komunisté rozhodně nevyhráli. Během několika rozhodujících dnů se ale tento taktický manévr ukazuje jako politická hloupost a hrubé podcenění protivníka.

Chcete si přečíst knihu?Češi 1948: Jak se KSČ chopila moci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Kosatík,. Číst Češi 1948: Jak se KSČ chopila moci Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY