Nevěřte ani mně: aneb Špinavé triky i neuvěřitelné možnosti estetické medicíny

Nevěřte ani mně: aneb Špinavé triky i neuvěřitelné možnosti estetické medicíny - Petra Hátlová, | Jesuslecitona.org

... partner Kniha je nejenom průvodcem po novém a fascinujícím světě estetické medicíny, ... Nevěřte ani mně!, aneb, Špinavé triky i neuvěřitelné ... ... ... Špinavé triky i neuvěřitelné možnosti estetické medicíny. ... Petra Hátlová česká, 1972. Kniha Nevěřte ani mně!, aneb, Špinavé triky i neuvěřitelné možnosti estetické medicíny je v. Přečtených: 1x: Čtenářské výzvě ... Anotace knihy Nevěřte ani mně aneb Špinavé triky i neuvěřitelné možnosti estetické medicíny: Kniha je nejenom průvodcem po novém a fascinujícím světě estetické medicíny, ale unikátně radí čtenáři, kde všude jsou na něj kladeny pasti, které mohou vyjít draho nejenom jeho kapsu, ale zdraví. Shánějte informace, vybírejte, buďte opatrní. Nevěřte ani mně. Jsem jeden z těch, k ... Nevěřte ani mně aneb Špinavé triky i neuvěřitelné možnosti ... ... . Shánějte informace, vybírejte, buďte opatrní. Nevěřte ani mně. Jsem jeden z těch, kdo z tohoto oboru žijí. Řada mých omylů ale může být i z mé nevědomosti, možná jsem i já v zajetí nějakých mýtů. To, co dnes platí, může být za dva roky k smíchu. Vítejte v estetické medicíně a medicíně proti stárnutí! Objednávejte knihu Nevěřte ani mně aneb Špinavé triky i neuvěřitelné možnosti estetické medicíny v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Dům knihy.cz > Knihy > Zdraví > Nevěřte ani mně. ... Nevěřte ani mně. aneb Špinavé triky i neuvěřitelné možnosti estetické medicíny. HÁTLOVÁ Petra, ŠMUCLER Roman. Info: Mladá fronta, 2016 (1.) - váz., 384 str. EAN: 9788020431233 ISBN: 978-80-204-3123-3 ... Roman Šmucler - Nevěřte ani mě aneb špinavé triky i neuvěřitelné možnosti estetické medicíny 80% ALZE — 1. srpna 2017 0 comment Tweet Follow @Kritiky_cz Ve vydavatelství Mladá fronta, divizi Knihy vychází nová kniha Romana Šmuclera Nevěřte ani mně, která má podtitul Špinavé triky i neuvěřitelné možnosti estetické medicíny. Kniha je seriózním a obsáhlým průvodcem také všemi riziky fascinujícího světa estetické medicíny. Autor ve spolupráci s Petrou Hátlovou srozumitelně a čtivě radí všem čtenářům ... Nevěřte ani mně. Kdo napsal knihu Nevěřte ani mně? Autorem je Petra Hátlová, Roman Šmucler. Hodnocení, r...

INFORMACE

AUTOR
Petra Hátlová,
DIMENZE
4,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Nevěřte ani mně: aneb Špinavé triky i neuvěřitelné možnosti estetické medicíny.pdf

POPIS

Kniha je nejenom průvodcem po novém a fascinujícím světě estetické medicíny, ale unikátně radí čtenáři, kde všude jsou na něj kladeny pasti, které mohou vyjít draho nejenom jeho kapsu, ale zdraví. Tak jako se nelze vydat na cesty po světě bez seriózního a obsažného průvodce, ani tato kniha nemůže chybět komukoli, kdo zvažuje podstoupit některý ze zákroků. Ve třech kapitolách přináší informace nejen o nejčastějších problémech estetické medicíny a možnostech jejich řešení, ale též o tricích, úskocích a všemožných rizicích, které se v tomto neustále se vyvíjejícím oboru vyskytují, protože se jejich klientům nedostává zásadních znalostí a často podléhají slepé víře, že jim estetický zákrok pomůže vyřešit všechny jejich osobní problémy. Radí proto, podle čeho se orientovat v neuvěřitelné nabídce klinik a čemu se vyhnout, jak vybírat a na co si dát pozor. Detailně přitom rozebírá všechny dostupné metody, hodnotí jejich klady i zápory, upozorňuje na komplikace či přímo nebezpečí. Je doprovázena velkým množstvím fotografií a ilustrací a stává se tak nezbytnou pomůckou pro všechny, kdo uvažují o změně vzhledu podle svých představ.

Chcete si přečíst knihu?Nevěřte ani mně: aneb Špinavé triky i neuvěřitelné možnosti estetické medicíny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petra Hátlová,. Číst Nevěřte ani mně: aneb Špinavé triky i neuvěřitelné možnosti estetické medicíny Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY