Na ostrově pirátů: Niké na plavbě kolem světa - část čtvrtá

Na ostrově pirátů: Niké na plavbě kolem světa - část čtvrtá - Richard Konkolski | Jesuslecitona.org

...avbě kolem světa - část čtvrtá je v Niké na plavbě kolem světa - část čtvrtá ... Na ostrově pirátů - Richard Konkolski | Knihy.ABZ.cz ... . KONKOLSKI Richard. Info: Knihy Konkolski, 2016 (1.) - váz. EAN: 9788090418981 Po ukončení závodu pokračoval na vlastnoručně vyrobené jachtě Niké I v cestě kolem světa. Po 342 dnech ukončil plavbu v roce 1975 v Plymouthu a později v polském Svinoústí a Štětíně. Stal se prvním Čechoslovákem, který obeplul zeměkouli a Niké I druhým nejmenším plavidlem. Na ostrově pirátů: Niké na plavbě kolem světa (978-80-904189-8-1) Kniha - autor R ... Na ostrově pirátů - Richard Konkolski | Knihy.ABZ.cz ... . Na ostrově pirátů: Niké na plavbě kolem světa (978-80-904189-8-1) Kniha - autor Richard Konkolski, 0 stran, česky, "Na ostrově pirátů" je čtvrtou knihou edice "Plavby za dobrodružstvím". Je plna příhod a zážitů z plavby z ostrůvku Taboga na proslulý ostrov pirátů - Isla del Coco. Na ostrově pirátů -- Niké na plavbě kolem světa - Konkolski, Richard ; Další kniha zkušeného jachtaře, mořeplavce, filmaře a spisovatele se tentokrát zaměřuje na známý Kokosový ostrov poblíž Kostariky, kam na své plachetnici Niké doplouvá z přístavu ... "Na ostrově pirátů" je čtvrtou knihou edice "Plavby za dobrodružstvím". Je plna příhod a zážitů z plavby z ostrůvku Taboga na proslulý ostrov pirátů - Isla del Coco. Je zajímavým pokračováním mé první sólo plavby kolem světa. Publikace je bohatě ilustrovaná 321 fotografiemi a mapami. Na ostrově pirátů: Niké na plavbě kolem světa (978-8...

INFORMACE

AUTOR
Richard Konkolski
DIMENZE
6,52 MB
NÁZEV SOUBORU
Na ostrově pirátů: Niké na plavbě kolem světa - část čtvrtá.pdf

POPIS

„Na ostrově pirátů“ je čtvrtouknihou edice „Plavby za dobrodružstvím“. Je plna příhod a zážitů z plavby z ostrůvku Taboga na proslulý ostrov pirátů – Isla del Coco. Je zajímavým pokračováním mé první sólo plavby kolem světa. Publikace je bohatěilustrovaná 321 fotografiemi a mapami. Čtenáři maji možnost prožít události z dob objevení ostrova, návětěv prirátů, velrybářů i hledačů zakopaného pokladu. Podle všech „důkazů“ je na ostrovězakopáno několik pirátských pokladů, které ještě nikdo nenašel.

Chcete si přečíst knihu?Na ostrově pirátů: Niké na plavbě kolem světa - část čtvrtá ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Richard Konkolski. Číst Na ostrově pirátů: Niké na plavbě kolem světa - část čtvrtá Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY