Kontingenční tabulky a grafy: Výukový průvodce

Kontingenční tabulky a grafy: Výukový průvodce - Milan Myšák | Jesuslecitona.org

...v nich data přesně tak, jak to budete zrovna potřebovat ... Kontingenční tabulky a grafy alternativy - Heureka.cz ... . Popis; Čtenářská kategorie: kniha: Záhlaví: MYŠÁK, Milan: Název: Kontingenční tabulky a grafy: Podnázev: výukový průvodce; efektivní dolování a prezentace dat z Excelu 2010 a 2007 Kontingenční tabulky a grafy Výukový průvodce Potřebujete v Excelu zpracovávat velké množství dat? Chcete ovládnout Excel na úrovni, kterou zcela jistě ocení i váš zaměstnavatel? Potřebujete z komplexních tabulek vytvářet a prezentovat rychlé přehledy a grafy? Nyní tvořím grafy přes kontingenční tabulky a nevím si rady, protože v grafu je spoustu možností, jak respondenti odpověděli. Když to převedu na příklad tak otázka je třeba jak ... Vytvoření kontingenční tabulky k analýze dat listu ... ... . Když to převedu na příklad tak otázka je třeba jakou barvu preferujete, dotázaní odpověděli třeba červenou a modrou někdo zase modrou a zelenou a já bych chtěla zjistit kolik lidí preferuje ... Výukový průvodce. Výukový průvodce Kontakty Prodejny a výdejní místa více než 2 500× v ČR. ... Pomocí tohoto výukového průvodce se naučíte na praktických postupech krok za krokem kontingenční tabulky a grafy naplno využívat, filtrovat a seskupovat v nich data přesně tak, jak to budete zrovna potřebovat. ... Milan Myšák. Kontingenční tabulky a grafy. Výukový průvodce. Computer Press. Brno. 2013. Kontingenční tabulky a grafy. Výukový průvodce. Milan Myšák Vytvořit kontingenční graf není o nic těžší než vytvořit kontingenční tabulku. Začínáme ve zdrojové tabulce si vyberte nějakou buňku. Na kartě Vložení sekce Tabulky sekce Kontingenční tabulka a z menu vybrat Kontingenční graf. Vytvořit kontingenční tabulku s kontingenčním grafem Výsledná sloučená sestava kontingenční tabulky obsahuje v seznamu polí kontingenční tabulky následující pole, která můžete přidat do kontingenční tabulky: Řádek, Sloupec a Hodnota. Kromě toho sestava může mít až čtyři stránkov...

INFORMACE

AUTOR
Milan Myšák
DIMENZE
4,24 MB
NÁZEV SOUBORU
Kontingenční tabulky a grafy: Výukový průvodce.pdf

POPIS

Z běžného uživatele Excelu expertem. Potřebujete v Excelu zpracovávat velké množství dat? Chcete ovládnout Excel na úrovni, kterou zcela jistě ocení i váš zaměstnavatel? Chcete z komplexních tabulek vytvářet a prezentovat rychlé přehledy a grafy? Pomocí tohoto výukového průvodce se naučíte na praktických postupech krok za krokem kontingenční tabulky a grafy naplno využívat, filtrovat a seskupovat v nich data přesně tak, jak to budete zrovna potřebovat.

Chcete si přečíst knihu?Kontingenční tabulky a grafy: Výukový průvodce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Milan Myšák. Číst Kontingenční tabulky a grafy: Výukový průvodce Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY