Střihová skladba ve filmu a v televizi

Střihová skladba ve filmu a v televizi - Jan Kučera | Jesuslecitona.org

...the Editing of Czech Avant-garde Films in the 1930s ... 4. JAN KUČERA - montaznici11 ... . The analyzed group of works includes short films ... o filmu a Skladba ve filmu a televizi, skripta Josefa Valuńiaka Základy střihové Střihová skladba ve filmu a v televizi Kučera Jan Cena: 184 Kč Základy státoprávní teorie, ekonomie a ekonomiky, logiky Eichler Bohuslav Cena: 156 Kč Základy moderní reklamy Hopkins Claude C. Cena: 980 Kč Základy filosofie, etiky Adamová Lenka Cena: 138 Kč ... KUČERA, Jan. Střihová skladba ve filmu a v t ... Střihová skladba ve filmu a v televizi - Masaryk University ... ... KUČERA, Jan. Střihová skladba ve filmu a v televizi. AMU Praha 2002 VALUŠIAK, Josef. Základy střihové skladby. AMU Praha 2005 BERNARD, Jan - FRÝDLOVÁ, Pavla. Malý labyrint filmu. Albatros Praha 1988. MONACO, James. Jak číst film. Albatros Praha 2004 Rozpočtová skladba v roce 2019 autor: Paroubek Jiří doporučená cena: 429 Kč naše cena:399Kč Střihová skladba ve filmu a v televizi autor: Kučera Jan Knižky v cudzom jazyku (2028) Kuchárske knihy (1023) Ľudová tvorba (33) ... Jan Kučera Střihová skladba ve filmu a v televizi CZ. 1 dopyt Chcem predať ......

INFORMACE

AUTOR
Jan Kučera
DIMENZE
12,2 MB
NÁZEV SOUBORU
Střihová skladba ve filmu a v televizi.pdf

POPIS

Základní dílo teorie střihové skladby, v němž Jan Kučera tvůrčím způsobem rozvíjí dědictví českého strukturalizmu v aplikaci na filmovou gramatiku a syntaxi montáže. Ideální literatura pro odborníky i laiky umožňující plné pochopení praktických tvůrčích postupů při vytváření významu a smyslu audiovizuálního sdělení. Přestože kniha poprvé vyšla už v 60. letech, stále se jedná o stěžejní literaturu pro osvojení praktických postupů střihové skladby. Obsahuje navíc řadu obecnějších úvah z oblasti estetiky, filozofie a psychologie vnímání.

Chcete si přečíst knihu?Střihová skladba ve filmu a v televizi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Kučera. Číst Střihová skladba ve filmu a v televizi Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY