Něžná fata morgána

Něžná fata morgána - Dominik Dán | Jesuslecitona.org

...Vás doma (Typy doručení) ... Něžná Fata Morgána nás zavede do předrevolučních časů, člověk zavzpomíná a hlavně vidí události té doby ve zcela jiném světle ... Něžná fata morgána - Dominik Dán | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Politické vměšování do práce policie bylo za "komárů" ještě horší než dnes a otevření hranic se mi v té době zdálo jako úžasná věc. Něžná fata morgána. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživat ... Něžná fata morgána Nakladatelství SLOVART s. r. o. ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Byla to opravdu něžná fata morgána. Velival — 02.09.2019 Celkové: 5 z 5 Interpretace: 5 z 5 Příběh: 5 z 5. Třetí chronologický díl. Tenhle se mi z těch tří zatím zdál nejlepší. Naše mordparta řeší vraždy mladých žen a do toho zasahuje sametové revoluce. Je zajímavé sledovat tuhle historickou událost nezvyklou ... Třetí příběh z období detektivních začátků Richarda Krauze se odehrává v listopadu 1989. Richard Krauz pracuje na oddělení vražd už půldruhého roku, ale starší kolegové na něj stále hledí jako na kriminalistické ucho. „Něžná fata morgána" je upřímným psychologickým románem o tom, jak se kdo zachová v mezní situaci, kdy mu jde o krk. Reakce jsou odlišné, a zatímco se z někoho zrodí hrdina, jiný se chová jako zbabělec a zradí, koho může. Rhoma Irama FEAT Noer Halimah FUL ALBUM Dangdut Original Lawa POPULER - Duration: 1:41:04. ertiga tv tuner 827,423 views E-kniha: Něžná fata morgána (Dominik Dán). Nakupujte e-knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Ikar Něžná fata porovnaj ceny v 10 obchodoch od 8.99 spoznaj overené obchody prečítaj recenzie skontr...

INFORMACE

AUTOR
Dominik Dán
DIMENZE
8,69 MB
NÁZEV SOUBORU
Něžná fata morgána.pdf

POPIS

Třetí příběh z období detektivních začátků Richarda Krauze se odehrává v listopadu 1989. Richard Krauz pracuje na oddělení vražd už půldruhého roku, ale starší kolegové na něj stále hledí jako na kriminalistické ucho. Jeho učitel, starý detektiv Burger má na stole tři staré nevyřešené vraždy mladých žen, které vrah zardousil, sexuálně zneužil a jejich mrtvoly zanechal v městském parku na lavičce. Způsob provedení všech tří vražd napovídá, že se jedná o jednoho a téhož pachatele. Měsíc před revolucí dojde ke čtvrté vraždě a ta potvrdí Burgerovo varování, že vrah pokračuje dál. Bohužel je pozdě. Přijde revoluční listopad 1989 a společenské poměry se radikálně mění ze dne na den. Osudy lidí se setkávají a protínají na náměstí a v cinkotu klíčů zanikne osamělý výkřik, že jeden z nich je bezcitný surový vrah.

Chcete si přečíst knihu?Něžná fata morgána ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dominik Dán. Číst Něžná fata morgána Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY