Ad acta

Ad acta - Patrik Ouředník | Jesuslecitona.org

...anove za ovogodišnje letovanje. Međutim, oblast koja će biti izuzetno pogođena trenutnom situacijom sa korona virusom je poslovanje samih kompanija ... ad acta - Wikiszótár ... . English Translation of "ad acta" | The official Collins German-English Dictionary online. Over 100,000 English translations of German words and phrases. ad acta translations: to consider closed. Learn more in the Cambridge German-English Dictionary. www.ad-acta.co.rs: - prodaja, zamena, iznajmljivanje nekretnina, Glavna 24., Tel: 024 815 564, 063 239 910 ad acta. A Wikiszótárból, a nyitott sz ... ad acta - Wikiszótár ... . www.ad-acta.co.rs: - prodaja, zamena, iznajmljivanje nekretnina, Glavna 24., Tel: 024 815 564, 063 239 910 ad acta. A Wikiszótárból, a nyitott szótárból. Ugrás a navigációhoz Ugrás a kereséshez. Latin Szólás. ad acta (Véglegesen) félre (tesz valamit). A hivatali nyelvben: irattárba helyezend ... O nama. Adacta, članica BE-terna grupe, vodeća je kompanija za implementaciju ERP, CRM, BI i HRM poslovnih rešenja u Srbiji, Sloveniji i Hrvatskoj, gde pruža usluge za više od 450 lokalnih i globalnih klijenata.. Kao sveobuhvatni implementator modernih softverskih rešenja razvijenih na Micr...

INFORMACE

AUTOR
Patrik Ouředník
DIMENZE
11,63 MB
NÁZEV SOUBORU
Ad acta.pdf

POPIS

Experimentální próza Patrika Ouředníka, jejíž děj je zasazen do současné Prahy. Na půdorysu fabulační hříčky s detektivní zápletkou virtuózně rozehrává pestrou škálu stylistických i myšlenkových vtipů, jež mu slouží k sarkastickému pojednání českého dneška. Hlavními hrdiny knihy jsou pražští důchodci, detektiv a znásilněná studentka výtvarných umění. Ačkoli je kniha postavena na humoru, ironii a hře se čtenářem, za tím vším se skrývají nelítostně vystižené obrazy ze života, jež umí Ouředník vyhmátnout a zachytit jako málokdo v současné české literatuře.

Chcete si přečíst knihu?Ad acta ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Patrik Ouředník. Číst Ad acta Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY