(Vel)Mistr E: Etiketa kolem světa jen tak létá

(Vel)Mistr E: Etiketa kolem světa jen tak létá - Jiří Chalupa, | Jesuslecitona.org

... znalosti. 00:07:41 Etiketa, kouzlo světa, kolem nás si jen tak létá, Kupte knihu VELMistr E (Ladislav Špaček) s 24 % slevou za 202 Kč v ověřeném obchodě ... Mistr E: O přípravě na stolování — iVysílání — Česká televize ... . Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. (Vel)Mistr E: Působí vždy neblaze starosti a nesnáze, Pohádková etiketa pro pokročilé. ... 00:00:16 kolem nás si jen tak létá, ... 00:07:53 etiketa, kouzlo světa, 00:07:57 kolem nás si jen tak létá, 00:08:01 kdo ji nezná, Mistr E. 00:00:00 M ... Etiketa obchodnika ladislav spacek levně | Blesk zboží ... . ... 00:00:16 kolem nás si jen tak létá, ... 00:07:53 etiketa, kouzlo světa, 00:07:57 kolem nás si jen tak létá, 00:08:01 kdo ji nezná, Mistr E. 00:00:00 Mistr E, mistr E, vysvětlí nám zajisté, 00:00:03 co je správné a co ne. Poslouchejte přátelé! 00:00:07 Často z nevědomosti provádíme hlouposti. 00:00:12 Etiketa, kouzlo světa, kolem nás si jen tak létá, (Vel)Mistr E: Kdo se chlubí, vytahuje, všechny kolem otravuje, Pohádková etiketa pro pokročilé. (Vel)Mistr E. Etiketa kolem světa jen tak létá - Ladislav Špaček, Jiří Chalupa Ostatní knihy Pohádkový příběh ze začarovaného Království Etikety pokračuje.Máte zvídavé děti, které už zvládly základy etikety? (Vel)Mistr E. Etiketa kolem světa jen tak létá - Ladislav Špaček, Jiří Chalupa Pohádkový příběh ze začarovaného Království Etikety pokračuje (Vel)mistr E navazuje na úspěšný cyklus pohádk...

INFORMACE

AUTOR
Jiří Chalupa,
DIMENZE
9,60 MB
NÁZEV SOUBORU
(Vel)Mistr E: Etiketa kolem světa jen tak létá.pdf

POPIS

(Vel)mistr E navazuje na úspěšný cyklus pohádkové etikety pro děti a v televizní a nyní i v knižní podobě přináší nové podněty pro zvídavé děti! Jaké? Třeba že: „Někdy stačí, to je fakt, míra, cit a hlavně takt“ či „Věř mi, že to jde, říci občas NE“. V každé kapitole se dívka Klárka vypravuje do začarovaného Království Etikety a pod vedením tajemného Mistra E statečně napravuje neobratnosti a přešlapy jeho obyvatel, aby je ze zakletí vysvobodila. Ukáže dětem, jak být ohleduplný a slušný, i za okolností, kdy se nelze opřít o soubor jednoznačných pravidel a zabývá se řešením běžných situací, ve kterých se může dítě ocitnout, ať je to například soužití s rodiči a sourozenci, se staršími lidmi, s kamarády a spolužáky, setkání se lží, agresivitou, žalováním, pomluvami, či nemocí v rodině, nebo i se závislostmi. Obdobné situace Klárka zažívá i v prostředí své vlastní rodiny v „civilním“ světě.

Chcete si přečíst knihu?(Vel)Mistr E: Etiketa kolem světa jen tak létá ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Chalupa,. Číst (Vel)Mistr E: Etiketa kolem světa jen tak létá Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY