Na shledanou tam nahoře

Na shledanou tam nahoře - Pierre Lemaitre | Jesuslecitona.org

...vatel Pierre Lemaitre získal prestižní Goncourtovu cenu ... Lemaitre, Pierre: Na shledanou tam nahoře (in Respekt ... ... . Zobrazit celý text Trailer. Premiéra: 7. 12. 2017; Režie: Albert Dupontel; Scénář: ... Tituly na prodej; Na shledanou tam nahoře. Všeobecné informace: Autor: Lemaitre Pierre: Anotace: Román francouzského prozaika, odměněný roku 2013 Goncourtovou cenou, sleduje osudy tří povahově odlišných mužů, poznamenaných peklem první světové války. Kategorie: Film Na shledanou tam nahoře ke stažení zd ... Na shledanou × nashledanou | Czech tongue ... . Kategorie: Film Na shledanou tam nahoře ke stažení zdarma. Posted 15.11.2017. Na začátku prosince, tedy 7. 12. 2017, přijde do kin tento dramatický snímek, který nám přináší režisér a scénárista Albert Dupontel. Ten se inspiroval knihou od Pierra Lemaitrea a ten mu také pomáhal psát scénář. Nebudou chybět ani známí herci, mezi ... Na shledanou tam nahoře. Francie 2017 drama/komedie nevhodné do 12 let 117 min. 120,-Listopad 1918. Do konce světové války zbývá jen pár dní. Poručík Henri d´Aulnay-Pradelle je přesto ochotný kvůli uznání a povýšení jít i přes mrtvoly a posílá svou jednotku do nesmyslného útoku. Film Na shledanou tam nahoře ke stažení zdarma Posted 15.11.2017 Zajímavý dramatický snímek s komediálními prvky nám přináší režisér, který se jmenuje Albert Dupontel, který se inspiroval knihou od Pierra Lemaitrea....

INFORMACE

AUTOR
Pierre Lemaitre
DIMENZE
12,51 MB
NÁZEV SOUBORU
Na shledanou tam nahoře.pdf

POPIS

Píše se 2. listopad 1918, do konce války zbývá pár dnů. Zchudlý šlechtic, poručík Henri d´Aulnay-Pradelle, který je však mimořádně ambiciózní a kvůli uznání či povýšení ochotný jít i přes mrtvoly, žene svoji jednotku na nesmyslnou zteč kóty 311. Tato událost nerozlučitelně spojí i dva vojíny, Alberta Maillarda a Édouarda Péricourta. Jejich osudy sledujeme i po skončení války, stejně jako lukrativní zakázky firem, které se rozhodly vydělávat na smrti… Osud způsobí, že se Édouard s nenáviděným poručíkem ještě jednou setká. Roku 2013 získal autor za román prestižní Goncourtovu cenu.

Chcete si přečíst knihu?Na shledanou tam nahoře ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pierre Lemaitre. Číst Na shledanou tam nahoře Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY