Krev prvorozených

Krev prvorozených - Juraj Červenák | Jesuslecitona.org

...áhá jako nikdy předtím, ulice ovládají tlupy cizích hrdlořezů, náboženské konflikty se stupňují, z politiky se stala nepřehledná změť intrik každého proti každému ... Krev prvorozených - Juraj Červenák | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Audio kniha: Krev prvorozených - Červenák, Juraj ; Kapitán Stein, notář Barbarič a kaprál Jaroš přijíždí do Prahy z povolání samotného císařova bratra, arcivévody Matyáše. Zatímco za denního světla se nové císařské sídlo rozrůstá, bohatne a vzkvétá, v noci se mění v labyrint zločinu a podezřelých při Audiokniha: Krev prvorozených (Juraj Červenák). Nakupujte audioknihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Krev prvorozených. Červenák, Juraj. Vydání: Argo 2014 | Jazyk: čeština | Signatura: AA 75698. Volné ... Audiokniha Krev prvorozených - Audioknihy ke stažení ... . Nakupujte audioknihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Krev prvorozených. Červenák, Juraj. Vydání: Argo 2014 | Jazyk: čeština | Signatura: AA 75698. Volné pokračování historicko-detektivní série Kapitán Stein a notář Barbarič od vynikajícího slovenského spisovatele. Svérázní vyšetřovatelé zasahují v ohavné kauze sériových vražd prvorozených dětí v ponuré ... Krev prvorozených je napínavá detektivka, která vás nutí stále číst a pátrat spolu s hlavními protagonisty. Autorovi se podařilo skloubit dějepisné souvislosti s fikcí a přidáním jedinečné kriminální zápletky tak vzniklo dílo, které si hrdě budou moci přidat do své knižní sbírky nejen milovníci krimi, ale také ... Krev prvorozených. Juraj Červenák. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.4 z 5 hvězdiček 5 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt momentálně není skladem. Až ho naskladníme, pošleme Vám upozornění Mám zájem Předpokládaná cena 298 ... Kniha: Krev prvorozených (Juraj Červenák). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Po obrovském úspěchu knihy Mrtvý na Pekelném vrchu přichází druhý případ kapitána Steina a notáře Barbariče ze série historických detektivek. A opět má ty nejlepší předpoklady stát se bestsellerem roku. Zločin se rozmáhá jako nikdy předtím, ulice ovládají tlupy cizích hrdlořezů, náboženské konfl ikty se stupňují, z politiky se stala nepřehledná změť ... V Praze jste už možná byli mnohokrát, ale takhle ji určitě neznáte ! Po obrovském úspěchu knihy Mrtvý na Pekelném vrchu přichází druhý případ kapitána Steina a notáře Barbariče ze série historických detektivek. Krev prvorozených - takřka biblický název vyvolávající dojem něčeho duchovně vyššího, tajemného, takřka apokalyptického. Netrvá ale dlouho a trojice vyšetřovatelů ve složení kapitán Stein, notář Matěj Barbarič a kaprál Bohdan Jaroš se přesvědčí, že vyšetřované zločiny mají pozemský motiv, vycházející z těch nejnižších lidských pudů....

INFORMACE

AUTOR
Juraj Červenák
DIMENZE
4,64 MB
NÁZEV SOUBORU
Krev prvorozených.pdf

POPIS

Po obrovském úspěchu knihy Mrtvý na Pekelném vrchu přichází druhý případ kapitána Steina a notáře Barbariče ze série historických detektivek. A opět má ty nejlepší předpoklady stát se bestsellerem roku. Zločin se rozmáhá jako nikdy předtím, ulice ovládají tlupy cizích hrdlořezů, náboženské konfl ikty se stupňují, z politiky se stala nepřehledná změť intrik každého proti každému. Městem se však šíří ještě jedna nová hrůza: tajemný únosce vraždí prvorozené děti významných hodnostářů. Mystické znaky na tělech obětí vedou Steina a Barbariče k okultistům v židovské čtvrti. Zdá se však, že pozadí rituálních vražd je mnohem složitější. Půjde opravdu o rozsáhlé spiknutí, které sahá až ke členům panovnického dvora?<br Juraj Červenák (*1974) je slovenský spisovatel. Knižně debutoval v roce 1993, od té doby mu vyšly přes dvě desítky knih, většina z nich v češtině. Prosadil se jako autor historické fantasy se slovanskými motivy. V poslední době je v jeho tvorbě patrný postupný odklon od ryzí fantasy k historickému románu. Nová série dobových detektivek Stein a Barbarič o vyšetřování zločinů za vlády Rudolfa II. Habsburského na přelomu 16. a 17. století je už čistě historickým románem bez fantasy prvků. Červenák je držitelem mnoha žánrových ocenění včetně Ceny Fantázie a Ceny o nejlepší fantasy a třikrát obdržel Cenu Akademie sci-fi , fantasy a hororu v kategorii „Nejlepší česká a slovenská kniha roku“.

Chcete si přečíst knihu?Krev prvorozených ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Juraj Červenák. Číst Krev prvorozených Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY