Jednota

Jednota - Michael Barnett | Jesuslecitona.org

... family, but to enlighten and uplift it. In 1909 Bishop John Shanahan and Monsignor Peter Huegel helped Father Furdek locate property, which eventually gave rise to the Jednota Home for Orphans, Immaculate Conception elementary school, the Jednota Printery , the Slovak Museum and Archives, the original motherhouse of the Sisters of Saints Cyril and Methodius, and Saint Anne Home for ... What does Slovak word jednota mean in Slovak? ... ... časopis jednota. Podpora lokálnych komunít. kariéra. Pilsner Urquell 0,5 l 0,79 € ... Other articles where Jednota is discussed: Czechoslovak Hussite Church: Its forerunner was the Jednota (Union of the Catholic Czechoslovak Clergy), founded in 1890 to promote such reforms as use of the vernacular in the liturgy and voluntary clerical celibacy. The new church, formed when these demands were re ... Jednota - Roman Catholic Diocese of Harrisburg ... . Podpora lokálnych komunít. kariéra. Pilsner Urquell 0,5 l 0,79 € ... Other articles where Jednota is discussed: Czechoslovak Hussite Church: Its forerunner was the Jednota (Union of the Catholic Czechoslovak Clergy), founded in 1890 to promote such reforms as use of the vernacular in the liturgy and voluntary clerical celibacy. The new church, formed when these demands were rejected by the Vatican in 1919, adopted a rationalistic doctrine and… COOP Jednota Špeciálna výživa - túto značku ocenia na...

INFORMACE

AUTOR
Michael Barnett
DIMENZE
3,39 MB
NÁZEV SOUBORU
Jednota.pdf

POPIS

Jak Michael Barnett v této knize praví, cesta, kterou každý učitel ukazuje svým žákům, je přirozeně jeho vlastní cestou. Jednota tedy pojednává o autorovi. Dočítáme se zde o jeho velké slabosti pro zen, o jeho vděku k jeho učiteli Rajneeshovi a jeho zaujetí pro zkoumání lidského potenciálu v oblasti vědy, zdraví a spirituality. Setkáváme se s člověkem oddaným svému učení, člověkem, který toho hodně prožil a nezapomíná si užívat života, i když se nezmiňuje o svých mnohých zálibách: o rodině, komunitě, fotbalovém klubu, tenisu a knihách. Především se zde setkáváme s mužem, pro kterého není život ničím konečným. Po tom, co dosáhl osvícení a z této pozice působil jako učitel, zavedla ho jeho cesta ještě dál – k ne-osvícení, kterého je tato kniha oslavou.

Chcete si přečíst knihu?Jednota ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michael Barnett. Číst Jednota Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY