Nelinka a strom zázraků: Audiokniha o létání a splněných přáních

Nelinka a strom zázraků: Audiokniha o létání a splněných přáních - Kristina Hummelová, | Jesuslecitona.org

...ý příběh šestileté Nelinky a jejího plyšového zajíce, který ožívá, když se dospělí nedívají, vás zavede do kouzelné země, kde vše je možné ... Nelinka a strom zázraků - Kniha o létání a splněných ... ... . ... Nelinka a strom zázraků. Hummelová Kristina. Nelinka a strom zázraků . Dětská kniha o létání a splněných přáních s kouzelnými autorčinými ilustracemi. Dobrodružný příběh šestileté Nelinky a jejího plyšového zajíce, který ožívá, když se dospělí nedívají, vás zavede do kouzelné země, kde vše je možné. Dětská kniha o létání a splněných přáních s kouzelnými autorčinými ilustracemi. Dobrodružný příběh šestileté Nelinky a jejího plyšového za ... Nelinka a strom zázraků - Kniha o létání a splněných ... ... . Dětská kniha o létání a splněných přáních s kouzelnými autorčinými ilustracemi. Dobrodružný příběh šestileté Nelinky a jejího plyšového zajíce, který ožívá, když se dospělí nedívají, vás zavede do kouzelné země, kde vše je možné. Nelinka a strom zázraků. 1K likes. Dětské knihy o létání a splněných přáních. Knihy pro děti a pro radost. Nelinka a strom zázraků Praha, Ocelářská 16 ... Hodnocená nabídka: Dětská kniha o létání a splněných přáních. 28. 6. 2015 Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení. Při načítání došlo k chybě. Nahoru Košík 0 Přihlaste se TND > Testujeme > Knihy > Knihy o létání a splněných přáních. ... Testovali jsme společně v 7 rodinách 2 knihy Nelinka a Jezero nádherných ploutví, Nelinka a strom zázraků, a k nim dvě audioknihy na CD. ... Testovali jsme knihu Nelika a strom zázraků s CD a pexesem. Kombinace knihy a pexesa a hlavních hrdinů v papírové ... Dobrodružný příběh pro děti o létání a splněných přáních, doplněný o hudbu. La školy - hudební školy pro děti. Hlavní hrdinka dobrodružného příběhu Nelinka je odvážná, trochu zbrklá a hodně zvědavá šestiletá holka, která má v plánu procestovat svět a jediné, co ji zajímá, je naučit se létat! > Nelinka a strom zázraků ... Dětská kniha o létání a splněných přáních s kouzelnými autorčinými ilustracemi. Dobrodružný příběh šestileté Nelinky a jejího plyšového zajíce, který ožívá, když se dospělí nedívají, vás zavede do kouzelné země, kde vše je možné. ... (CDmp3 audiokniha)...

INFORMACE

AUTOR
Kristina Hummelová,
DIMENZE
10,63 MB
NÁZEV SOUBORU
Nelinka a strom zázraků: Audiokniha o létání a splněných přáních.pdf

POPIS

Dobrodružný příběh pro děti o létání a splněných přáních, doplněný o hudbu La školy – hudební školy pro děti. Hlavní hrdinka dobrodružného příběhu Nelinka je odvážná, trochu zbrklá a hodně zvědavá šestiletá holka, která má v plánu procestovat svět a jediné, co ji zajímá, je naučit se létat! Společně se svým plyšovým Zajdou, který ožívá, když se dospělí nedívají, se ocitne v zemi, o níž se zdá dětem i dospělým. V zemi splněných přání, kde každý dělá, co ho baví a nikdo nepřeje nikomu nic zlého. Nelinka i Zajda se budou koupat ve sladkých mracích, pochutnají si na hoře z čokolády, ale hlavně budou LÉTAT.

Chcete si přečíst knihu?Nelinka a strom zázraků: Audiokniha o létání a splněných přáních ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kristina Hummelová,. Číst Nelinka a strom zázraků: Audiokniha o létání a splněných přáních Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY