Coolman a já: Zachraň se, kdo můžeš

Coolman a já: Zachraň se, kdo můžeš - Bertram Rüdiger | Jesuslecitona.org

...kniha. Brožovaná vazba. 229 K ... Kniha: Coolman a já -- Zachraň se, kdo můžeš - Rüdiger Bertram; Heribert Schulmeyer ... Coolman a já: Zachraň se, kdo můžeš - KOSMAS.cz ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Coolman a já Zachraň se, kdo můžeš. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komento ... Autor - Bertram - Rüdiger Bertram | Knihy.ABZ.cz ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Kupte knihu Coolman a já Zachraň se, kdo můžeš (Rüdiger Bertram, Heribert Schulmeyer) s 11 % slevou za 88 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou ...

INFORMACE

AUTOR
Bertram Rüdiger
DIMENZE
4,17 MB
NÁZEV SOUBORU
Coolman a já: Zachraň se, kdo můžeš.pdf

POPIS

Školáka Káje doprovází jeho neviditelný společník Coolman tentokrát do Londýna. A opět je to ten, který všechno ví a zná, a proto jsou jeho rady zaručené... upřesněme - zaručeně katastrofální! Nepříjemnosti a trapasy se střídají v rychlém sledu. Ze Stonehenge jsou trosky, starý dobrý rolls-royce končí ve šrotu, na scéně se objeví nesnesitelně uhlazený podvodník a láska k Leně snad opět nebude opětována... Je vůbec naděje na šťastný konec? Zábavné čtení a spousta komiksových ilustrací pro děti od 9 let.

Chcete si přečíst knihu?Coolman a já: Zachraň se, kdo můžeš ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bertram Rüdiger. Číst Coolman a já: Zachraň se, kdo můžeš Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY