Solitaire

Solitaire - Alice Osemanová | Jesuslecitona.org

...website work. By using this website, you agree to the use of cookies ... Solitaire Card Games Are Here - Play Classic Solitaire ... . World of Solitaire has over 100 solitaire games, including Spider, Klondike, FreeCell and Pyramid. A 100% FREE, undo support, multiple decks, stats, custom backgrounds and more. Created with HTML5 and JavaScript, this online website works everywhere! Play solitaire for free. No download or registration needed. Hi there, I'm Jo! I originally created this game in November 2011. Please let me know if something doesn't work. Solitaire is an exci ... Solitaire - Play Online 12 Solitaire Games ... . Please let me know if something doesn't work. Solitaire is an exciting way to pass the time - anywhere, any time. Whether you are at home on lazy day, at the office taking a break, or outside with your laptop soaking in the sun, spice up your day with a game of solitaire. It's Solitaire Time!! Solitaire is a classic card game that is both fun and educational. Solitaire Time keeps your mind sharp, and your day fun! Solitaire is pla...

INFORMACE

AUTOR
Alice Osemanová
DIMENZE
9,27 MB
NÁZEV SOUBORU
Solitaire.pdf

POPIS

Pokud by vás to napadlo, tak tohle není žádná love story. Jmenuju se Tori Springová. Ráda spím a ráda bloguju. Minulý rok – před tím vším, co se stalo s Charliem a předtím, než jsem se musela vypořádat s maturitou a přihláškou na vysokou a faktem, že jednoho dne opravdu budu muset začít s lidmi mluvit – jsem měla kamarády. Všechno bylo úplně jinak, řekla bych, ale to teď skončilo. Teď je tady Solitaire. A Michael Holden. Vím, o co se Solitaire pokouší, a Michael Holden je mi ukradenej. Fakt jo. Solitaire je výborný debut devatenáctileté Alice Osemanové, ideální pro všechny, kteří se nadchli pro příběhy Johna Greena či Rainbow Rowellové. Její hlavní hrdinka Tori je cynická až do morku kostí a autentická středoškolačka stejně jako její autorka.

Chcete si přečíst knihu?Solitaire ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alice Osemanová. Číst Solitaire Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY