Gumičkování s háčkem - Háčkované náramky

Gumičkování s háčkem - Háčkované náramky - Elizabeth M. Kollmarová | Jesuslecitona.org

...ání s háčkem - Háčkované náramky (Elizabeth M ... Gumičkování s háčkem - Háčkované náramky - Elizabeth M ... ... . Kollmarová). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Gumičkování s porovnaj ceny v 1 obchode od 4.32 spoznaj overené obchody prečítaj recenzie skontroluj popis a parametre vyber najlepšiu ponuku kúp GUMIČKOVÁNÍ S HÁČKEM - HÁČKOVANÉ NÁRAMKY najlacnejšie v overenom obchode s dopravou zadarmo do 24h cez NajNakup.sk Gumičkování s háčkem - Háčkované náramky ... Kniha: Gumičkování s háčkem - Háčkované náramky (Elizabeth ... ... .sk Gumičkování s háčkem - Háčkované náramky 4.5 4 recenze Super náramky, náhrdelníky a čelenky uháčkované z gumiček Tato báječná kniha ukáže, jak si pořídit skvělé náramky a náhrdelníky jen za pomoci oboustranného háčku na háčkování. Gumičkování s háčkem - Super náramky, náhrdelníky a čelenky uháčkované z gumiček ... A k dvanácti úžasným návrhům tu objevíte mnoho variant. Gumičkování s háčkem - celodenní kreativní zábava! Způsob dopravy: Cena: Osobní odběr zásilkovna Více než 200 poboček po ČR: 89 Kč* Balík do ruky: 75 Kč* Super náramky, náhrdelníky a čelenky uháčkované z gumiček Tato báječná kniha ukáže, jak si pořídit skvělé náramky a náhrdelníky jen za pomoci oboustranného háčku na háčkování. Názorné fotografie a srozumitelné diagramy krok za krokem provedou každou fází zhotovení cool doplňku v jakékoli délce a téměř kdekoli. Gumičkování s háčkem - Super náramky, náhrdelníky a čelenky ...

INFORMACE

AUTOR
Elizabeth M. Kollmarová
DIMENZE
11,70 MB
NÁZEV SOUBORU
Gumičkování s háčkem - Háčkované náramky.pdf

POPIS

Tato báječná kniha ukáže, jak si pořídit skvělé náramky a náhrdelníky jen za pomoci oboustranného háčku na háčkování. Názorné fotografie a srozumitelné diagramy krok za krokem provedou každou fází zhotovení cool doplňku v jakékoli délce a téměř kdekoli. Uvidíte možnosti zdobení doplňků atraktivními přívěsky, korálky a knoflíky. A k dvanácti úžasným návrhům tu objevíte mnoho variant. Gumičkování s háčkem – celodenní kreativní zábava!

Chcete si přečíst knihu?Gumičkování s háčkem - Háčkované náramky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Elizabeth M. Kollmarová. Číst Gumičkování s háčkem - Háčkované náramky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY