Autobusy Karosa 700: historie, vývoj, technika, modifikace

Autobusy Karosa 700: historie, vývoj, technika, modifikace - Martin Harák | Jesuslecitona.org

...945-1990 2013; Autobusy Karosa 700 2014; Encyklopedie československých autobusů a trolejbusů I ... Autobusy Karosa 700 - historie, vývoj, technika ... ... . 2005; všech 16 knih autora. Kniha Autobus Karosa 900 - historie, vývoj, technika, modifikace je v Fundovaný pohled do „dějin" tohoto autobusu přináší mnohé překvapivé informace: Karosy jezdily i na plyn, sloužily jako pojízdný hotel, existovala speciální verze na přepravu vězňů, na podvozcích Karosa se stavěly i moderní luxusní autobusy. Kupte knihu Autobusy Karosa 700 od Martin Harák na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovn ... Autobusy Karosa 700 historie, vývoj, technika, modifikace ... ... . Kupte knihu Autobusy Karosa 700 od Martin Harák na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Zboží ze stejné kategorie - Autobusy Karosa 700 - historie, vývoj, technika, modifikace Energetická bezpečnost a zájmy České republiky Kniha Energetická bezpečnost a zájmy České republiky představuje souhrn názorů čelných ......

INFORMACE

AUTOR
Martin Harák
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Autobusy Karosa 700: historie, vývoj, technika, modifikace.pdf

POPIS

Fundovaný pohled do "dějin" tohoto autobusu přináší mnohé překvapivé informace: Karosy jezdily i na plyn, sloužily jako pojízdný hotel, existovala speciální verze na přepravu vězňů, na podvozcích Karosa se stavěly i moderní luxusní autobusy. V knize ale najdete především přehledně uspořádaná technická data, ukázky výkresové dokumentace, informace o vývoji, výrobě i exportu (tyto české autobusy se dostaly třeba na Tchaj-wan), informace o konstruktérech a mnoho dalších zajímavostí - zejména ale stovky mnohdy unikátních dobových fotografií a obrázků.Hranaté autobusy Karosa řady 700, které začaly začátkem osmdesátých let nahrazovat starší vozidla typů Škoda 706 RTO či Karosa Š 11, mají v historii české, ale i slovenské veřejné dopravy nezastupitelné místo. Na autobusových nádraží jich stály desítky. S autobusy veřejné dopravy, ale i dalšími aplikacemi tohoto vozidla vás seznámí tato publikace.

Chcete si přečíst knihu?Autobusy Karosa 700: historie, vývoj, technika, modifikace ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Harák. Číst Autobusy Karosa 700: historie, vývoj, technika, modifikace Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY