Příběhy (ne)obyčejných profesí

Příběhy (ne)obyčejných profesí - Lenka Krátká (ed.), | Jesuslecitona.org

... dostatečně . hledána a zkoumána (zejména z hlediska identifikace se se socioprofesním Příběhy (ne)obyčejných profesí - Česká společnost v období tzv ... Příběhy (ne)obyčejných profesí - Karolinum ... . normalizace a transformace kniha od: Radek Diestler, Miroslav Vaněk, Martin Franc, Přemysl Houda, Lukáš Valeš, Pavel Mücke, Lenka Krátká, Petra Schindler-Wisten, Jiří Hlaváček, Hana Bortlová Vondráková Příběhy (ne)obyčejných profesí představují osudy a vzpomínky mužů a žen vykonávajících několik zdánlivě "obyčejných" profesí. V podobě interpretačních studií kniha zachycuje zkušenosti příslušníků tzv. silových složek (armáda, bezpečnost/policie, hasiči), zaměstnanců (př ... Příběhy (ne)obyčejných profesí by Vaněk, Miroslav, Krátká ... ... . V podobě interpretačních studií kniha zachycuje zkušenosti příslušníků tzv. silových složek (armáda, bezpečnost/policie, hasiči), zaměstnanců (především žen) pracujících ve ... Příběhy (ne)obyčejných profesí book. Read reviews from world's largest community for readers. Dějiny tzv. normalizace a transformace se v poslední době s... Příběhy (ne)obyčejných profesí - Ebook written by Vaněk, Miroslav, Krátká, Lenka. Read this book using Google Play Books app on your PC, android, iOS devices. Download for offline reading, highlight, bookmark or take notes while you read Příběhy (ne)obyčejných profesí. Get this from a library! Příběhy (ne)obyčejných profesí : česká společnost v období tzv. normalizace a transformace. [Miroslav Vaněk;] Příběhy (ne)obyčejných profesí. Česká společnost v období tzv. normalizace a transformace. Miroslav Vaněk, Lenka Krátká, Hana Bortlová Vondráková, Jiří Hlaváček, Pavel Mücke, Radek Diestler, Přemysl Houda, Martin Franc, Petra Schindler Wisten, Lukáš Valeš Dějiny tzv. normalizace a transformace se v poslední době stávají velmi populárním a diskutovaným tématem nejen uvnitř odborné komunity, ale i v řadách široké veřejnosti. Tomuto zájmu jde vstříc předkládaná kolektivní monografie, která volně navazuje na předešlou knihu z ... Příběhy (ne)obyčejných profesí představují osudy a vzpomínky mužů a žen vykonávajících několik zdánlivě „obyčejných" profesí. V podobě interpretačních studií kniha zachycuje zkušenosti příslušníků tzv. silových složek (armáda, bezpečnost/policie, hasiči), zaměstnanců (především žen) pracujících ve ... Vážení čtenáři, děkujeme vám za trpělivost a pochopení v době omezeného provozu našich prodejen. Nyní se vracíme k původnímu provozu a těšíme se na shledanou v knihkupectvích i online. Hledáte Příběhy (ne)obyčejných profesí od Miroslav Vaněk,Lenka Krátká? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Příběhy (ne)obyčejných profesí představují osudy a vzpomínky mužů a žen vykonávajících několik zdánlivě „obyčejných" profesí. V podobě interpretačních studií kniha zachycuje zkušenosti příslušníků tzv. silových složek (armáda, bezpečnost/policie, hasiči), zaměstnanců (především žen) pra...

INFORMACE

AUTOR
Lenka Krátká (ed.),
DIMENZE
5,37 MB
NÁZEV SOUBORU
Příběhy (ne)obyčejných profesí.pdf

POPIS

Dějiny tzv. normalizace a transformace se v poslední době stávají velmi populárním a diskutovaným tématem nejen uvnitř odborné komunity, ale i v řadách široké veřejnosti. Tomuto zájmu jde vstříc předkládaná kolektivní monografie, která volně navazuje na předešlou knihu z dílny Centra orální historie Ústavu pro soudobé dějiny AV ČR v. v. i. (Obyčejní lidé…? Praha, Academia 2009). Příběhy (ne)obyčejných profesí představují osudy a vzpomínky mužů a žen vykonávajících několik zdánlivě „obyčejných“ profesí. V podobě interpretačních studií kniha zachycuje zkušenosti příslušníků tzv. silových složek (armáda, bezpečnost/policie, hasiči), zaměstnanců (především žen) pracujících ve službách (pohostinství, maloobchod, zdravotnictví) i v tzv. svobodných profesích (zde na příkladu výtvarných umělců a umělkyň).Stranou nezůstali ani příslušníci hospodářského a dílem také kulturního managementu a v neposlední řadě ti, jejichž osudy jsou spojeny s agrárním sektorem a světem venkova.

Chcete si přečíst knihu?Příběhy (ne)obyčejných profesí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lenka Krátká (ed.),. Číst Příběhy (ne)obyčejných profesí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY