Nová holka @ Tajnosti v dívčí škole

Nová holka @ Tajnosti v dívčí škole - Carmen Reidová | Jesuslecitona.org

...lka @ Tajnosti v dívčí škole 2. v sérii, C ... Nová holka @ Tajnosti v dívčí škole | Reknihy ... . Reid, 2015 Nová holka @ Tajnosti v dívčí škole 139 Kč 99 Kč plně bez DPH kniha/učebnice je z druhé ruky a proto může obsahovat podtržené věty , zajímavosti a jevit známky opotřebení Nová holka @ Tajnosti v dívčí škole Autor: Reidová, Carmen Nakladatel: Oldag EAN: 9788074110856 ISBN: 978-80-7411-085-6 Překlad: Fuková, Eva Popis: 1× kniha, vázaná, 244 stran, česky Rozměry: 13,7 × 20,7 cm Rok vydání: 2014 (1. vydání) Nová holka -kniha ze série Tajnos ... Nová holka @ Tajnosti v dívčí škole - Carmen Reid | Knihy ... ... . vydání) Nová holka -kniha ze série Tajnosti v dívčí škole od Carmen Reid je kniha, kterou jsme si koupila kvůli její obálce. Knížka na mě působila milým, romantickým dojmem. Fajn nenáročná četba. Kupte nebo prodejte knihu Tajnosti v dívčí škole v online antikvariátu TrhKnih.cz. Prodat knihy; ... Tajnosti v dívčí škole 1. - Nová holka anglická literatura pro dívky pro mláde ... Nová holka @ Tajnosti v dívčí škole. Carmen Reid. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 3.4 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha Produkt je vyprodaný. Dívčí román ze současnosti.Ginina matka už dál nehodlá trpět své dceři ponocování na večírcích, utrácení horentních částek za oblečení, nekonečné posílání ... Nová holka @ Tajnosti v dívčí škole. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Nová holka - Tajnosti v dívčí škole 1. Vaše cena: 119 K ... Žárlivá holka - Tajnosti v dívčí škole 2: 119 Kč ... Kupte nebo prodejte knihu Tajnosti v dívčí škole v online antikvariátu TrhKn...

INFORMACE

AUTOR
Carmen Reidová
DIMENZE
4,41 MB
NÁZEV SOUBORU
Nová holka @ Tajnosti v dívčí škole.pdf

POPIS

Ginina matka už dál nehodlá trpět své dceři ponocování na večírcích, utrácení horentních částek za oblečení, nekonečné posílání textových zpráv přátelům a nakonec i špatné známky. Avšak její rozhodnutí zkrotit vzpurnou dceru je poněkud drastické – posílá Ginu do stejné dívčí internátní školy St. Jude´s v Edinburghu, kterou kdysi sama navštěvovala. Gina, nenadále vytržená z luxusního domova v Kalifornii, ze světa značkových butiků, mobilních telefonů a kultivovaných hochů, je donucená se vypořádat se zápasy v pozemním hokeji v dešti, společnou jídelnou a sprchami, s protivnými synáčky známých rodičů a nevrlými staromódními vychovatelkami. Podaří se jí vůbec přežít? Možná by mohly pomoct kamarádky z internátu – jsou sice divné, ale zdá se, že je s nimi docela legrace... A pořád jsou tady kluci z místní školy, kteří se můžou postarat o neustálou zábavu.

Chcete si přečíst knihu?Nová holka @ Tajnosti v dívčí škole ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Carmen Reidová. Číst Nová holka @ Tajnosti v dívčí škole Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY