Mluviti pravdu: Brutální román o lásce k životu

Mluviti pravdu: Brutální román o lásce k životu - Josef Formánek | Jesuslecitona.org

...n o lásce k životu - Josef Formánek; Dalibor Nesnídal Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu ... EOF ... . Podtitul: Brutální román o lásce k životu Až neuvěřitelný příběh, o němž autor prohlašuje, že je autentický, vypráví o podivuhodných životních peripetiích posledního německého vojáka propuštěného po 2. světové ... Mluviti pravdu brutální román o lásce k životu česká literatura román. Josef Formánek. Moje hodnocení ... Román Mluviti pravdu psaný podle skutečných událostí. Válka, lidské utrpení, a ... EOF ... . Josef Formánek. Moje hodnocení ... Román Mluviti pravdu psaný podle skutečných událostí. Válka, lidské utrpení, ale i životní láska, tajné sny, lidská síla a odvaha ve velkém příběhu muže, který sloužil v SS, Rudé i československé armádě ... Mluviti pravdu . 16,40 € Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo ... Brutální román o lásce k životu . Josef Formánek; Josef Formánek . 4,7 . Sledovať autora . Biografie a životopisy Česká próza Humor, satira Romány Klasická literatúra. Všetky knihy autora . GEKKO, 2014. 6 hodín čítania ... Mluviti pravdu . 332 Kč . Při nákupu nad 999 Kč máte poštovné zdarma ... Brutální román o lásce k životu . Josef Formánek; Josef Formánek . 4,7 . Sledovat autora . Biografie a životopisy Česká próza Humor, satira Romány Klasická literatura. Všechny knihy autora . GEKKO, 2014 ... Mluviti pravdu. Brutální román o lásce k životu - Josef Formánek . skladem. 249 Kč. doprava od 37 ... Mluviti pravdu - Brutální román o lásce k životu - Josef Formánek . do 2 týdnů . 254 Kč. doprava od ... Název: Mluviti pravdu - Brutální román o lásce k životu. Autor: Josef Formánek....

INFORMACE

AUTOR
Josef Formánek
DIMENZE
5,88 MB
NÁZEV SOUBORU
Mluviti pravdu: Brutální román o lásce k životu.pdf

POPIS

Román psaný podle skutečných událostí. Válka, lidské utrpení, ale i životní láska, tajné sny, lidská síla a odvaha ve velkém příběhu muže, který sloužil v SS, Rudé i československé armádě, byl nejmladším krajským tajemníkem KSČ, vězněm i milionářem. Několikrát byl blízko smrti, potkal velkou lásku, ztrácel ji a zase hledal, stejně jako odpověď na jedinou otázku – jaký je smysl lidského života. Strhující, krutý, neuvěřitelný, ale přitom pravdivý příběh, odehrávající se v Rakousku, Československu, Německu, v Rusku, Indonésii a Venezuele, na jehož základě autor bilancuje i svůj vlastní život. Román, jaké už se dnes nepíší.

Chcete si přečíst knihu?Mluviti pravdu: Brutální román o lásce k životu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Formánek. Číst Mluviti pravdu: Brutální román o lásce k životu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY