Já jsem Zlatan Ibrahimović

Já jsem Zlatan Ibrahimović - Zlatan Ibrahimović, | Jesuslecitona.org

...otbalu. Ibrahimović vypráví o době, kterou strávil v dorosteneckém týmu Malmö FF, a o tatíncích z lepší části města, kteří se ho ... Já jsem Zlatan Ibrahimović - David Lagercrantz | Databáze knih ... ... David Lagercrantz (nar. 1962) je švédský novinář a spisovatel, napsal několik úspěšných populárně-naučných knih i románů, z nichž se největšího ohlasu dočkal bestsellerový životopis Já jsem Zlatan Ibrahimović (2011). Této knihy, která podle recenzentů hloubkou svého vhledu do současné společnosti přesahuje ... Ibrahimović vypráví o době, kterou strávil v dorosteneckém týmu Malmö FF, a o tatíncích z lepší části města, kteří se ho z n ... Ja sam Zlatan! ZLATAN IBRAHIMOVIĆ! - YouTube ... ... Ibrahimović vypráví o době, kterou strávil v dorosteneckém týmu Malmö FF, a o tatíncích z lepší části města, kteří se ho z něj snažili vystrnadit. Vážení čtenáři, při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nov ... Já jsem Zlatan Ibrahimović. Ibrahimović vypráví o době, kterou strávil v dorosteneckém týmu Malmö FF, a o tatíncích z lepší části města, kteří se ho z něj snažili vystrnadit. Já jsem Zlatan Ibrahimović - Zlatan Ibrahimović, David Lagercrantz | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví Všetky informácie o produkte Kniha Já jsem Zlatan Ibrahimović - Zlatan Ibrahimović, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Já jsem Zlatan Ibrahimović - Zlatan Ibrahimović....

INFORMACE

AUTOR
Zlatan Ibrahimović,
DIMENZE
3,91 MB
NÁZEV SOUBORU
Já jsem Zlatan Ibrahimović.pdf

POPIS

Ibrahimović vypráví o době, kterou strávil v dorosteneckém týmu Malmö FF, a o tatíncích z lepší části města, kteří se ho z něj snažili vystrnadit. Dozvíme se všechno o konfliktech v Ajaxu, prodeji do Juventusu, úspěších v Itálii i skandálu, který mu málem zničil kariéru. Poví nám o výhrách s Interem Milán, o Mourinhovi, o svých nejslavnějších gólech. Vypráví o Heleně, dětech a svém životě mimo hřiště. A vůbec poprvé se dozvíme celou pravdu o tom, co se ve skutečnosti stalo mezi ním a Pepem Guardiolou v Barceloně.

Chcete si přečíst knihu?Já jsem Zlatan Ibrahimović ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zlatan Ibrahimović,. Číst Já jsem Zlatan Ibrahimović Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY