Studijní texty k dějinám farmacie

Studijní texty k dějinám farmacie - František Dohnal | Jesuslecitona.org

...(Haas, Rupnik, hesla z Dictionnaire de . ... Dějiny farmacie | Knihy.ABZ.cz ... .. Studijní texty k dějinám pedagogiky [Sestavila]: Váňová, Růžena a kol. Document has not been rated yet Rating: {{document.rating.value | number:1}} (Number of rated: {{document.rating.count}}) {{document.rating.result}} Copies Bound volumes. Loading copies. Document is currently in ... Povinná: . Dohnal, F.. Studijní texty k dějinám farmacie.. : , , s. ISBN 978-80-246-2608-6. Doporučená: ... Studijní texty k dějinám farmacie - František Dohnal ... ... . ISBN 978-80-246-2608-6. Doporučená: . Broncová, Dagmar, (ed.). Historie farmacie v ... Studijní texty k dějinám farmacie-16 %. Není skladem. 151 Kč 137 Kč bez DPH. Newsletter. Nestíháte sledovat novinky na našich stránkách? Přihlaste se k odběru a my Vám je budeme přednostně zasílat na e-mail. Nic Vám již neunikne. Přihlásit odběr. Souhlasím se zpracováním osobních údajů. Studijní texty k dějinám farmacie František Dohnal Bežná cena: 9,00 € Naša cena: 8,55 € Krizová komunikace s agresivním a hostilním pacientem Patrik Burda 3 DOHNAL, F.: Studijní texty k dějinám farmacie, s. 51. 9 ustrel (bolest v kříži). Na rozdíl od pravěkého léþitelství, kde léitelskou funkci zastávali muži, bylo léþení u Slovanů svěřeno ženám.4 Ženy znaly úinky léþivých rostlin a uměly z nich připravovat léþivé Studijní texty k dějinám farmacie jsou výchozím studijním materiálem pro předmět Historie a organizace farmacie. Farmacie je neoddělitelnou součástí zdravotnictví, proto obsahovou součástí textů je charakteristika zdravotnictví... Studijní texty k dějinám farmacie. Publikácia Studijní texty k dějinám farmacie sa. bežná cena 8,10 Eur. naša cena 7,70 Eur (231,97 Sk) Vytvorené systémom www.webareal.sk Dohnal F. (Studijní texty k dějinám farmacie. Praha: Karolinum 2014; 142) uvádí kapucínské lékárny také u konventů v Třebíči, Fulneku a Znojmu, kde podle v této práci uvedených zjištění nebyly. Broncová D.(Historie farmacie v Českých zemích. Praha: Milpo 2003; 19) uvádí mylně u historické fotografie paulánské ... Odporúčaná literatúra: . Chalabala, M. a kol. Encyklopédia farmácie. Martin: Osveta, 1991, 439 s. ISBN 80-217-0260-5 Dohnal, F. Studijní texty k dějinám ... Studijní texty k dějinám farmacie jsou výchozím studijním materiálem pro předmět Historie a organizace farmacie. Farmacie je neoddělitelnou součástí zdravotnictví, proto obsahovou součástí textů je charakteristika zdravotnictví, které v každé dějinné etapě ovlivňovalo vývojové peripetie farmacie....

INFORMACE

AUTOR
František Dohnal
DIMENZE
3,88 MB
NÁZEV SOUBORU
Studijní texty k dějinám farmacie.pdf

POPIS

Studijní texty k dějinám farmacie jsou výchozím studijním materiálem pro předmět Historie a organizace farmacie. Farmacie je neoddělitelnou součástí zdravotnictví, proto obsahovou součástí textů je charakteristika zdravotnictví, které v každé dějinné etapě ovlivňovalo vývojové peripetie farmacie. Učební text ovšem nemůže zachytit veškeré dějiny farmacie. Je účelově koncipovaným studijním materiálem vzhledem ke struktuře výše uvedeného předmětu. Vedle civilní a světské linie (proudu) farmacie existují a mají svůj dějinný vývoj i farmacie vojenská a církevní lékárenství – je proto oprávněné věnovat jim samostatnou kapitolu v intencích kapitol farmaceutických odvětví. Základy dějin uvedených proudů jsou součástí textů a jsou vhodné jako studijní materiál pro volně volitelný předmět Vybrané kapitoly z dějin farmacie.

Chcete si přečíst knihu?Studijní texty k dějinám farmacie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor František Dohnal. Číst Studijní texty k dějinám farmacie Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY