Škorpilova škola běhu

Škorpilova škola běhu - Miloš Škorpil | Jesuslecitona.org

...n 2006; Běžecká čítanka Miloše Škorpila 2012; Modrá knížka o běhání a o životě 2017; všech 12 knih autora ... Škorpilova škola běhu - Miloš Škorpil | Kniha na Alza.cz ... . Kniha Škorpilova běžecká bible je v Škorpilova škola běhu. Kdo napsal knihu Škorpilova škola běhu? Autorem je Miloš Škorpil. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Škorpilova škola běhu Autor Miloš Škorpil. V roce 2014 oslaví nestor českého běhání a zakladatel Běžecké školy Miloš Škorpil šedesátku. Trenér a specialista na dlouhé běhy se proto rozhodl podělit se s námi o svou životní vášeň - běh. Buďte pr ... RECENZE: Škorpilova škola běhu - učebnice pro běžce s ... ... . Trenér a specialista na dlouhé běhy se proto rozhodl podělit se s námi o svou životní vášeň - běh. Buďte první, kdo ohodnotí "Škorpilova škola běhu; Škorpil Miloš" Zrušit odpověď na komentář Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny * Kupte knihu Škorpilova škola běhu od Miloš Škorpil na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %...

INFORMACE

AUTOR
Miloš Škorpil
DIMENZE
3,80 MB
NÁZEV SOUBORU
Škorpilova škola běhu.pdf

POPIS

V roce 2014 oslaví nestor českého běhání a zakladatel Běžecké školy Miloš Škorpil šedesátku. Trenér a specialista na dlouhé běhy se proto rozhodl podělit se s námi o svou životní vášeň – běh. Speciální kapitola je věnována ultraběhům, kterými se Miloš Škorpil proslavil, nebo problematice výživy, tréninku, relaxace či přípravě na závody.V knize čtenář nalezne stovky osvědčených rad, tipů a nápadů, jak zapojit běh do života každého z nás, ať už chceme zlepšit výkon, zhubnout do plavek nebo se jen příjemně hýbat. Součástí knihy jsou tréninkové plány na 5 a 10 kilometrů, půlmaraton i maraton.

Chcete si přečíst knihu?Škorpilova škola běhu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miloš Škorpil. Číst Škorpilova škola běhu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY