Partnerský manuál

Partnerský manuál - Aleš Kalina | Jesuslecitona.org

...at, aby se rozvíjel a neupadal ani nestagnoval ... Partnerský manuál - Aleš Kalina | Databáze knih ... . Naučí se, jak svého současného partnera otestovat pomocí testu partnerské kompatibility. Kniha Partnerský manuál je kompletním průvodcem spokojeným a naplňujícím vztahem. Čtenáři se v ní naučí, jak si vytvořit objednávku dokonalého partnera, jak o vztah pečovat, aby se rozvíjel a neupadal ani nestagnoval. Naučí se, jak svého současného partnera otestovat pomocí testu partnerské kompatibility. Kniha Partnerský manuál je kompletním prů ... Partnerský manuál - Aleš Kalina | Knihy.ABZ.cz ... . Kniha Partnerský manuál je kompletním průvodcem spokojeným a naplňujícím vztahem. Čtenáři se v ní naučí, jak si vytvořit objednávku dokonalého partnera, jak o vztah pečovat, aby se rozvíjel a neupadal ani nestagnoval. Naučí se, jak svého současného partnera otestovat pomocí testu partnerské kompatibility. Partnerský manuál 22 Důležitou podmínkou toho, abychom mohli na vztahu vůbec pracovat a „kultivovat" jej do podoby nádherné zámecké zahrady, je, abychom byli ve vztahu s takovým člověkem, kterého skutečně milujeme, s nímž je nám dobře a s nímž sdílíme společné názory a touhu na sobě pracovat. Aleš Kalina je předním českým koučem, lektorem a řečníkem v oblasti osobního růstu. Jeho přednášky ročně navštěvují tisíce lidí, jeho stránka na Facebooku dosáhla v roce 2014 celkem 45 000 fanoušků a na jeho webové stránky ročně přijde více než půl milionu lidí, kteří hledají radu pro svůj život. Všetky informácie o produkte Kniha Partnerský manuál - Kalina Aleš, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Partnerský manuál - Kalina Aleš. Partnerský manuál - Kalina, Aleš ; - Kniha Partnerský manuál je kompletním průvodcem spokojeným a naplňujícím vztahem. Čtenáři se v ní naučí, jak si vytvořit objednávku dokonalého partnera, jak o vztah pečovat, ab...

INFORMACE

AUTOR
Aleš Kalina
DIMENZE
8,26 MB
NÁZEV SOUBORU
Partnerský manuál.pdf

POPIS

Kniha Partnerský manuál je kompletním průvodcem spokojeným a naplňujícím vztahem. Čtenáři se v ní naučí, jak si vytvořit objednávku dokonalého partnera, jak o vztah pečovat, aby se rozvíjel a neupadal ani nestagnoval. Naučí se, jak svého současného partnera otestovat pomocí testu partnerské kompatibility. Dozvědí se tipy, jak zlepšovat a opravdu si užívat společně trávený čas a jak nepohřbít vášeň ve vztahu, i když už od svatby uběhlo pár desítek let. Partnerské vztahy jsou základem spokojeného a plnohodnotného života. Seznamuje čtenáře se zákonitostmi vztahů, které pomohou elegantně definovat dlouho neřešené problémy a uzavírat je. Součástí knihy je i výklad oblíbené Domácí ústavy a principu 3x a dost.

Chcete si přečíst knihu?Partnerský manuál ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Aleš Kalina. Číst Partnerský manuál Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY