Od jeskyně ke katedrále: Příručka pro hravé architekty

Od jeskyně ke katedrále: Příručka pro hravé architekty - Ondřej Šefců | Jesuslecitona.org

...íručka pro hravé architekty. Šefců Ondřej ... Od jeskyně ke katedrále -- Příručka pro hravé architekty ... . Chcete vědět, jak vznikla klenba, k čemu sloužily megalitické stavby nebo proč je na Ještědu raketa? Komiksové příběhy v této knížce popisují významné chvíle v dějinách architektury tak, jak to nenajdete ani v těch nejobjemnějších knihách. Příručka pro hravé architekty. Architektura. Tohle slovo slyšíme docela často. Je to pochopitelné, vždyť architektura je všude kolem nás (tedy skoro všude). Ale víme, kde se tady vlastně vzala, jak se ... Od jeskyně ke katedrále od 160 Kč - Heureka.cz ... . Ale víme, kde se tady vlastně vzala, jak se měnila a proč vypadá, jak vypadá? Jistě, na spoustu otázek můžete najít spoustu odpovědí v různých tlustých knihách. Ševců, O.: Od jeskyně ke katedrále (Příručka pro hravé architekty). Grada, Praha 2014. * Dříve se tomuto literárnímu žánru (či podžánru, pokud ho chceme řadit mezi sci-fi literaturu) říkávalo antiutopie, tedy jednoduše opak utopie, čehosi dokonalého, vysněného....

INFORMACE

AUTOR
Ondřej Šefců
DIMENZE
11,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Od jeskyně ke katedrále: Příručka pro hravé architekty.pdf

POPIS

Architektura. Tohle slovo slyšíme docela často. Je to pochopitelné, vždyť architektura je všude kolem nás (tedy skoro všude). Ale víme, kde se tady vlastně vzala, jak se měnila a proč vypadá, jak vypadá? Jistě, na spoustu otázek můžete najít spoustu odpovědí v různých tlustých knihách. Ale ruku na srdce, kdo má čas je dneska číst? Ale poznávat věci kolem nás je docela zábavné. Tedy, když si to zábavné umíme udělat. Komiksové příběhy v této knížce popisují různé významné chvíle v dějinách architektury tak, jak to nenajdete ani v těch nejobjemnějších knihách. Po pravdě řečeno, nevíme úplně jistě, že to bylo přesně tak (tedy nevíme o tom skoro nic), ale tak trochu si myslíme, že to takhle mohlo být! No a k tomu jsme přidali spoustu obrázků a trochu povídání, takže stačí si třeba jen tak listovat a dívat se. Nebo si vzít tužku nebo barvy a zkusit si něco namalovat. A třeba vás pak napadne podívat se na nějaký pěkný dům v místě, kde bydlíte, a najít na něm něco pozoruhodného. Třeba zvláštní obličej, římsu, co vypadá jak z vajíček, anebo sloup se šneky. A třeba jednou nějaký pěkný dům i postavíte.

Chcete si přečíst knihu?Od jeskyně ke katedrále: Příručka pro hravé architekty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ondřej Šefců. Číst Od jeskyně ke katedrále: Příručka pro hravé architekty Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY