Nová holka @ Tajnosti v dívčí škole: 1. díl

Nová holka @ Tajnosti v dívčí škole: 1. díl - Carmen Reidová | Jesuslecitona.org

...Nová holka @ Tajnosti v dívčí škole 1 ... Kniha Nová holka @ Tajnosti v dívčí škole - Reid Carmen ... ... . v sérii, C. Reid, 2014 Koupit Koupit eknihu Žárlivá holka @ Tajnosti v dívčí škole 2. v sérii, C. Reid, 2015 Nová holka @ Tajnosti v dívčí škole book. Read 28 reviews from the world's largest community for readers. Ginina matka už dál nehodlá trpět své dceři pon... Kupte nebo prodejte knihu Tajnosti v dívčí škole v online antikvariátu TrhKnih.cz. Prodat knihy; ... Tajnosti v dívčí ... Nová holka - Carmen Reid, 2014, pevná vazba s přebalem ... ... .cz. Prodat knihy; ... Tajnosti v dívčí škole 1. - Nová holka anglická literatura pro dívky pro mláde ... Tajnosti v dívčí škole. 74%. Průměr hodnocení Young Adult. Počet knih v sérii: 6 Stav: Neznámý Autoři: Carmen Reid (6 knih) Knihy v sérii. 62% Nová holka (1. díl) 73% Žárlivá holka (2. díl) 83% Problémová holka (3. díl) 90% Rebelka (4. díl) 80% Usměvavá holka (5. díl) 73% Název: Nová holka @ Tajnosti v dívčí škole. Autor: Reid Carmen. Titul je zařazen do žánrů: Beletrie › Young Adult, New Adult; Děti nad 10 let › Pro dívky; ISBN: 978-80-7411-085-...

INFORMACE

AUTOR
Carmen Reidová
DIMENZE
11,97 MB
NÁZEV SOUBORU
Nová holka @ Tajnosti v dívčí škole: 1. díl.pdf

POPIS

Ginina matka už dál nehodlá trpět své dceři ponocování na večírcích, utrácení horentních částek za oblečení, nekonečné posílání textových zpráv přátelům a nakonec i špatné známky. Avšak její rozhodnutí zkrotit vzpurnou dceru je poněkud drastické – posílá Ginu do stejné dívčí internátní školy St. Jude´s v Edinburghu, kterou kdysi sama navštěvovala. Gina, nenadále vytržená z luxusního domova v Kalifornii, ze světa značkových butiků, mobilních telefonů a kultivovaných hochů, je donucená se vypořádat se zápasy v pozemním hokeji v dešti, společnou jídelnou a sprchami, s protivnými synáčky známých rodičů a nevrlými staromódními vychovatelkami. Podaří se jí vůbec přežít? Možná by mohly pomoct kamarádky z internátu – jsou sice divné, ale zdá se, že je s nimi docela legrace... A pořád jsou tady kluci z místní školy, kteří se můžou postarat o neustálou zábavu.

Chcete si přečíst knihu?Nová holka @ Tajnosti v dívčí škole: 1. díl ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Carmen Reidová. Číst Nová holka @ Tajnosti v dívčí škole: 1. díl Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY