Na Annapúrnu

Na Annapúrnu - Vladimír Procházka | Jesuslecitona.org

...výpravy. ... Dramatický výstup na Annapurnu v roce 2012 ... S psoriázou v zóně smrti - YouTube ... . 6. května stanuli dva Češi na vrcholu Annapurny, nejnepřístupnější a nejnebezpečnější ze všech osmitisícovek. V úterý 9. prosince zavítá do jabloneckého Klubu Na Rampě horolezec Radek Jaroš, aby se s posluchači podělil o dramatické zážitky z výstupu na nejtěžší… 20.10.2014 Ministerstvo má zprávy o všech 346 Češích v Nepálu. Knížku NA ANNAPÚRNU k vydání v r. 1972 chystalo nak ... Honza Trávníček - Z Manaslu na Annapurnu - YouTube ... . Knížku NA ANNAPÚRNU k vydání v r. 1972 chystalo nakladatelství Naše vojsko. Nebylo to jako dnes, kdy si knihu může vydat každý, za pár týdnů po návratu na pultech! Při tehdejší schvalovací mašinérii (všemocná cenzura) a klasické technologii redakce, sazby a tisku „to" trvalo i několik let od rukopisu ke čtenáři. Zájezd/expedice CK ALPINA - Nepál - Annapurna trek - nejoblíbenější trek na světě - trekking okolo Annapuren (Himálaje). Ubytováních v hotelech a chatách. Horská turistika v pohodové partě, letecky, 20 a 23 dní, cena od 23500 Kč + cca 20000 Kč letenka. Zúčastnil se prvních českých prvovýstupů na Kavkazu. Člen reprezentačního družstva v letech 1951 až 1966, v roce 1953 dostal titul Mistra sportu a v r. 1971 Zasloužilého mistra sportu. Účastník úspěšné expedice na Annapúrnu IV v roce 1969, v roce 1982 Ťan Šan....

INFORMACE

AUTOR
Vladimír Procházka
DIMENZE
6,52 MB
NÁZEV SOUBORU
Na Annapúrnu.pdf

POPIS

Nové rozšířené vydání knihy o první úspěšné české a československé himálajské expedici v roce 1969. Tehdy devět nejlepších československých horolezců odjelo nákladním vozem Praga S5T do vytoužené meky horolezců. Kniha velmi živě popisuje jejich cestu i zdolání Annapúrny IV. Toto vydání je v nové grafické úpravě a je doplněné o rozhovory s účastníky či pozůstalými po 40 letech (autor Boris Hlaváček). Součástí knihy je i DVD s 90 min filmem natočeným na expedici a nově okomentovaným účastníky (zcela unikátní záběry z panenských oblastí, které jsou dnes k nepoznání změněny turismem), dále stovky fotografií (většina z nich dosud nezveřejněných), filmové medailony jednotlivých účastníků či pozůstalých, zvukové záznamy z vysílačky, zpěvy Šerpů, filmový záznam ze křtu na MHFF v Treplicích n/M, atd.

Chcete si přečíst knihu?Na Annapúrnu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vladimír Procházka. Číst Na Annapúrnu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY