Braň se !!!: Nevzdávej to! (Od Schwarzenberga k Zaorálkovi)

Braň se !!!: Nevzdávej to! (Od Schwarzenberga k Zaorálkovi) - Lubomír Man | Jesuslecitona.org

...výhradně v situacích, kdy ho nějaká událost či slovo z naší či zahraniční politiky bodly do mozku ... Braň se !!! Nevzdávej to! (Od Schwarzenberga k Zaorálkovi) ... ... Knížečka Braň se!!! Nevzdávej to! (Od Schwarzenbega k Zaorálkovi) je souhrnem Manových novinových článků a internetových blogů, komentujících události na naší domácí i zahraniční scéně od března 2013 do října 2014. Jak k nim autor předesílá, byly psány výhradně v situacích, kdy ho nějaká událost či slovo z naší či zahraniční politiky bodly do mozku ... Knížečka Braň se!!! Nevzdávej to! (Od Schwarzenbega k Zaorálkovi) je souhrnem Manových novinových ... Braň se !!! Nevzdávej to! (Od Schwarzenberga k Zaorálkovi) ... ... Knížečka Braň se!!! Nevzdávej to! (Od Schwarzenbega k Zaorálkovi) je souhrnem Manových novinových článků a internetových blogů, komentujících události na naší domácí i zahraniční scéně od března 2013 do října 2014. Jak k nim autor předesílá, byly... MAN, Lubomír. Braň se!!! Nevzdávej to!: (Od Schwarzenberga k Zaorálkovi).1. vyd. Třebíč: Apis Press, 2014. ISBN 978-80-904925-1-6. Pro objednávky od 1200 Kč zdarma - nad 600 Kč - od 39 Kč - nad 200 Kč - od 49 Kč - do 199 Kč - od 74 Kč Osobní odběr zdarma je aktuálně možný na výdejnách Plzeň a Praha 8. Ostatní místa jsou z důvodu pandemie pro veřejnost přechodně uzavřena. » kompletní ceník poštovného Psáno ze vzteku (od Topolánka k Nečasovi) (2012) Braň se!!! Nevzdávej to! (od Schwarzenberga k Zaorálkovi) (2014) Kdyby tak tohle řekl Putin (2017) Vím, jak sjednotit národ (2018) Adolfe vstaň, vše odpuštěno aneb Duté hlavy, vzhůru na Letnou (2019) Televizní scénáře. Hitlerova vůle (2014) Hoši od Bobří řeky (2019) Nevzdávej to! s podtitulem Od Schwarzenberga k Zaorálkovi. ... Využívá se fotografických šablon k přenosu vzorů na téměř jakýkoli potiskovatelný povrch včetně plakátů, textil, CD, DVD, skla, plastu atd. ... dovolujeme si vás informovat, že od ponděl ... Knížečka Braň se!!! Nevzdávej to! (Od Schwarzenberga k Zaorálkovi) je souhrnem Manových novinových článků a internetových blogů, komentujících události na naší domácí i zahraniční scéně od března 20...

INFORMACE

AUTOR
Lubomír Man
DIMENZE
7,18 MB
NÁZEV SOUBORU
Braň se !!!: Nevzdávej to! (Od Schwarzenberga k Zaorálkovi).pdf

POPIS

Knížečka Braň se!!! Nevzdávej to! (Od Schwarzenbega k Zaorálkovi) je souhrnem Manových novinových článků a internetových blogů, komentujících události na naší domácí i zahraniční scéně od března 2013 do října 2014. Jak k nim autor předesílá, byly psány výhradně v situacích, kdy ho nějaká událost či slovo z naší či zahraniční politiky bodly do mozku či srdce tak surově, že pro něj nebylo jiné cesty než pádit k notebooku a onu událost či slovo drtit zběsilým tlučením do klávesnice. A je to nejpravděpodobněji právě zmíněná citová bezprostřednost vzniku těchto téměř výkřiků zoufalství, jež má "na svědomí" jejích neobyčejnou čtivost, dosahující u jednoho z blogů přes 12 000 a u druhého hodně přes 8000 přečtení. Oba jsou v tomto svazečku - samozřejmě vedle jiných - k potěše každého, kdo se chce o tom, co se kolem nás děje, dovědět víc, než se dovádáme z dnes tolik pravdou škudlících médií. Knížku barevnou obálkou a dvěma kreslenými vtipy vyzdobil známý karikaturista Petr Ďoubalík.

Chcete si přečíst knihu?Braň se !!!: Nevzdávej to! (Od Schwarzenberga k Zaorálkovi) ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lubomír Man. Číst Braň se !!!: Nevzdávej to! (Od Schwarzenberga k Zaorálkovi) Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY