Podivná knihovna

Podivná knihovna - Haruki Murakami | Jesuslecitona.org

..... Lípová 13, 415 00 Teplice | Tel.: +420 417 538 783 | E-mail: [email protected] ... Recenze knihy - Murakami, Haruki - Podivná knihovna ... ... .cz | Prohlášení o přístupnosti Webdesign READY2BUSINESS Redakční systém READY2WEB Podivná knihovna Haruki Murakami. Kniha jako HAIKU Ilustrace a grafická úprava Kat Menschik ,kniha příjemná na dotyk ruky , zdánlivě jednoduchým dějem mnoho čtenářů velmi potěší a zaujme jako mne a ve své útlosti dovolí celý text opakovaně vychutnat. Při opakovaném čtení si mé seniorské brýle všimly zajímavého ... Kniha: Podivn ... Recenze knihy - Murakami, Haruki - Podivná knihovna ... ... . Při opakovaném čtení si mé seniorské brýle všimly zajímavého ... Kniha: Podivná knihovna - Haruki Murakami. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou...

INFORMACE

AUTOR
Haruki Murakami
DIMENZE
7,37 MB
NÁZEV SOUBORU
Podivná knihovna.pdf

POPIS

Chodíte si půjčovat knihy do knihovny? Mladík si jako obvykle odskočí navečer do místní knihovny: vrátit dvě knížky a nějaké jiné si půjčit. Ten den se však už nevrátí domů. Běžná knihovna se náhle změní v záhadné bludiště s nekonečnými chodbami, zamčenými dveřmi a celou, v níž se chlapec nakonec ocitá. Občasnou společnost mu dělají dědek, ovčí muž a záhadná krásná dívka, která nemluví. Tahle noční můra se sice nakonec prosvětlí denním světlem, ale mladík zjišťuje, že nic už není jako dřív. Haruki Murakami jako mistr záhadných, surreálných témat. Barevné ilustrace Kat Menschik.

Chcete si přečíst knihu?Podivná knihovna ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Haruki Murakami. Číst Podivná knihovna Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY