Já, srandista na druhou

Já, srandista na druhou - Chris Grabenstein, | Jesuslecitona.org

...rson přidal do své série třetí díl ... Já, srandista: Já, srandista na druhou - James Patterson ... ... .Jamie Grimm je srandista a každý to o něm ví.Že pojede ale na celoplanetární soutěž srandistů, netušil. Hollywood připravil všem srandistům nejednoduchý úkol, soutěž bude náročná s mnoha přáteli a fanoušky kolem. +420 775 414 271 (pracovní dny 8.00 - 16.00) 775 414 271 [email protected] Hledáte Já, srandista na druhou od James Patterson,Chris Grabenstein? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Každý ví, ... Já, srandista: Já, srandista na druhou - James Patterson ... ... . 33 prodejen po celé ČR Každý ví, že tenhle kluk je srandista. A je dokázáno, že je dokonce srandista na druhou. Ale bude Jamie Grimm ten největší srandista na celém světě? Pořád tomu nemůžu uvěřit, ale Já, Jamie Grimm, jedu na národní kolo celoplanetární soutěže srandistů Já, srandista na druhou James Patterson a Chris Grabenstein • Albatros, 2014 • 2. díl série. Posíláme do 15 dní. Srandista Jamie chce znovu vyhrát! Jamie Grimm je na vozíčku, nemá rád když o něm říkají, že je handikepovaný nebo znevýhodněný. ......

INFORMACE

AUTOR
Chris Grabenstein,
DIMENZE
12,29 MB
NÁZEV SOUBORU
Já, srandista na druhou.pdf

POPIS

Srandista Jamie chce znovu vyhrát! Jamie Grimm je na vozíčku, nemá rád když o něm říkají, že je handikepovaný nebo znevýhodněný. Má přece tolik jiných předností! Touštík také nemá rád, když se o něm říká, že je tlustý. Raději slyší, že je horizonálně rozložitý. Jamie vidí svět jinak, a když ho komentuje, všichni se jeho líčení smějí. Je vyhlášeným třídním komikem a vtipálkem. Zato ho skinheadi ve škole nešetří a šikanují ho stejně jako jiné školáky. Nejlepší obrana je útok! Ukáže všem, co svede. Stane se slavným dětským komikem! Podaří se mu provtipkovat se až do Celoplanetární soutěže o nejvtipnějšího dětského komika? I když má Jamie trému vystupovat na pódiu před lidmi, když jde do tuhého, užasnete, co dokáže! Kniha laskavá a přitom drsná, sakrastický, humorný deník. James Patterson se stal nejoblíbenějším autorem americké mládeže a získal cenu Children´s Choice Book Awards Author of the Year 2010. Jeho knihy pravidelně obsazují přední místa na žebříčku bestselerů.

Chcete si přečíst knihu?Já, srandista na druhou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Chris Grabenstein,. Číst Já, srandista na druhou Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY