Rozluštěno

Rozluštěno - Jia Mai | Jesuslecitona.org

...z Fuyangu (Fu-jang) v provincii Anhui (An-chuej), místa spjatého s různými ... Recenze: Rozluštěno - Mai Jia ... ... Tajemství břicha rozluštěno: Proč se nám svírá žaludek před stresující událostí? 11:59, 19. srpna 2017 | Aktualizováno 15:33, 19. srpna 2017 Autor: Globe24.cz Břicho nikdy v minulosti nevyvolávalo takový zájem veřejnosti a vědců, jako právě teď. Životní lásku si musela tvrdě vybojovat, stejně tak si musela vyvzdorovat svou profesní dráhu. Joanne Woodwardová nedostala nic zadarmo, možná i proto je tak trochu ve s ... Lineární písmo A - Wikipedie ... . Joanne Woodwardová nedostala nic zadarmo, možná i proto je tak trochu ve stínu slavnějších kolegů. Neoprávněně. Jia Mai: Rozluštěno Prvotina jednoho z nejprodávanějších čínských autorů současnosti. Román o geniálním matematikovi s autistickými rysy, nejlepším čínském luštiteli šifer. Ťin-čen se narodil v rodině obchodníků se solí a geniálních matematiků. Jeho babička pomáhala bratřím Wrightům sestavit letadlo, další ... Genetické tajemství žiraf rozluštěno: existují čtyři druhy, nikoli jen jeden Studie zveřejněná v časopise Current Biology přepisuje biologii nejvyššího savce na Zemi. Dlouhodobé vzájemné nepáření žiraf je právě důkazem jejich vyvinutí do odlišných druhů. Editions for Decoded: 0374135800 (Hardcover published in 2014), 0141391472 (Hardcover published in 2014), ( published in 2014), (Paperback published in 2... Démotické bylo rozluštěno ještě před hieroglyfy, a to především díky úsilí francouzského filologa Silvestra de Sacyho, dále pak jeho žáka, švédského orientalisty Johana Davida Åkerblada (rozluštil polovinu z 29 znaků), a nakonec britského polyhistora Thomase Younga, jenž roku 1814 dovršil úsilí rozluštěním celé ... Tajemství zeber rozluštěno: Jsou černé s bílými pruhy nebo bílé s černými? 07:55, 03. listopadu 2018 Autor: Pavel Navrátil / Globe24.cz. Mají zebry černé, nebo bílé pruhy? Najít odpověď na tuto otázku je asi stejně těžké jako přemýšlet, zda bylo první vejce, nebo slepice. Ve filmu bude také konečně rozluštěno několik dlouholetých záhad české politiky - jak se podařilo Václavu Klausovi proniknout do jazzového klubu a kdo posadil Jacquese Chiraca vedle první dámy. Stejně jako v životě Václava Havla hrají ve filmu důležitou roli obě jeho manželky, Olga a Dagmar, objeví se zde jeho ... Jste lechtiví? Velké tajemství mozku rozluštěno. Aktualizováno 18.4.2015, 17:42 18. dubna 2015, 13:47 — Autor: EuroZprávy.cz Londýn - Pokud chcete na vlastní kůži prožít jednu z největších záhad lidské mysli, není nic snazšího než si pohodlně sednout, sundat ponožky a zkusit se polechtat na chodidle....

INFORMACE

AUTOR
Jia Mai
DIMENZE
11,77 MB
NÁZEV SOUBORU
Rozluštěno.pdf

POPIS

Mimořádně oblíbený čínský spisovatel Mai Jia, jehož předchozí knihy se staly předlohou televizních i filmových scénářů, nás ve svém novém románu uvádí do atraktivního prostředí tajných služeb. Hlavní hrdina T'inčen Žung, nechtěný potomek slavné a vlivné rodiny čínských matematiků, vyrůstá v ústraní, ve společnosti geniálního, ale současně výstředního cizince, který se ho ujal poté, co ho vlastní rodina zavrhla. Probouzí v něm lásku k matematice a předurčuje tak T'inčenovu životní pouť. Na prestižní univerzitě později T'inčen udivuje svými vynikajícími schopnostmi, ale také podivínským a pro mnohé nepřijatelně výstředním chováním. Pod vedením věhlasného zahraničního matematika se z T'inčena stává klíčový člen vědeckého týmu zabývajícího se výzkumem umělé inteligence, ovšem jen do chvíle, kdy se o něj začnou zajímat lidé z čínských tajných služeb. T'inčen je naverbován do šifrovací jednotky a znovu se ocitá v ústraní, tentokrát v komplikovaném světě ovládaném zájmy mocných. Zabředá do husté pavučiny intrik, a přestože profesně dosahuje skvělých výsledků, postupně ztrácí kontakt se svým okolím i se sebou samým. Román Rozluštěno je další z řady úspěšných knih čínského spisovatele Mai Jii a současně prvním románem přeloženým do angličtiny a vydaným i v zahraničí. Mai Jia částečně zpracovává své vlastní životní zážitky, které podrobuje hluboké psychologické analýze, a současně čtenářům nabízí vhled do lákavého tajemného světa tajných služeb a matematiky. Rozluštěno je možné číst jako psychologickou studii, napínavý thriller i historický román zachycující nelehké období napjatých vztahů mezi světovými velmocemi. Nadchne každého, kdo rád nahlíží do skrytých zákoutí moderní společnosti i lidské duše.

Chcete si přečíst knihu?Rozluštěno ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jia Mai. Číst Rozluštěno Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY