Povídky zednářské lóže

Povídky zednářské lóže - Rudyard Kipling | Jesuslecitona.org

...terého u nás proslavila především jeho Kniha džunglí, otevírá před čtenářem tajemný svět zednářského prostředí, jehož byl Kipling po celý dospělý život součástí ... Povídky zednářské lóže / Nejlevnější knihy ... ... Povídky zednářské lóže Autor Rudyard Kipling ; [ilustroval a závěrečnou stať napsal Kameel Machart] ; [původní překlad Alexandra Fleischra redigoval, jazykově a stylisticky upravil, edič. pozn. a vysvětl. dopl. PhDr. František Krejča: Svobodné zednářství a naše doba, 20. dubna 2015 Série pravidelných přednášek Národní demokracie pokračovala 20. dubna přednáškou etno... P ... Povídky zednářské lóže - Joseph Rudyard Kipling | Kniha na ... ... . dopl. PhDr. František Krejča: Svobodné zednářství a naše doba, 20. dubna 2015 Série pravidelných přednášek Národní demokracie pokračovala 20. dubna přednáškou etno... Povídky zednářské lóže. Kdo napsal knihu Povídky zednářské lóže? Autorem je Rudyard Kipling. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Povídky zednářské lóže Joseph Rudyard Kipling. Cena v prodejně: 249 K ... Jedinečný povídkový soubor Rudyarda Kiplinga, kterého u nás proslavila především jeho Kniha džunglí, otevírá před čtenářem tajemný svět zednářského prostředí, jehož byl Kipling po celý dospělý život součástí... Ve svých povídkách inspirovaných prostředím a hodnotami svobodn&eacu Buďte první, kdo ohodnotí "Rudyard Kipling: Povídky zednářské lóže" Zrušit odpověď na komentář Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny * Všetky informácie o produkte E-book elektronická kniha Povídky zednářské lóže - Rudyard Kipling, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Povídky zednářské lóže - Rudyard Kipling. Buy the Kobo ebook Book Povídky zednářské lóže by at Indigo.ca, Canada's largest bookstore. Free shipping and pickup in store on eligible orders. We are here to serve you 24/7 on Indigo.ca & now in select stores for Contactless Curbside Pickup . Elektronická kniha Povídky zednářské lóže Rudyard Kipling - Povídky zednářské lóže Otevřít stranu 99 Ukázky. Ukázka epub Ukázka mobi Ukázka pdf Ke stažení. Povídky zednářské lóže . Rudyard Kipling ......

INFORMACE

AUTOR
Rudyard Kipling
DIMENZE
4,77 MB
NÁZEV SOUBORU
Povídky zednářské lóže.pdf

POPIS

Jedinečný povídkový soubor Rudyarda Kiplinga, kterého u nás proslavila především jeho Kniha džunglí, otevírá před čtenářem tajemný svět zednářského prostředí, jehož byl Kipling po celý dospělý život součástí... Ve svých povídkách inspirovaným prostředím a hodnotami svobodného zednářství se autor obrací k filosofickým tématům, zabíhá do prostředí literárních reminiscencí, odkrývá svět tajemna a spirituality, obrací se k tématu smrti a lidské konečnosti – a to zejména v povídkách časově zasazených do první světové války. Zvláště toto téma je Kiplingovi niterně blízké a autor se jeho prostřednictvím vyrovnává i s vlastní bolestnou ztrátou, se smrtí svého syna, který v mladém věku zahynul na bojišti světové války. Kniha vychází v českém vydání teprve podruhé a to po více než pětaosmdesáti letech.

Chcete si přečíst knihu?Povídky zednářské lóže ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rudyard Kipling. Číst Povídky zednářské lóže Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY