Krev prvorozených

Krev prvorozených - Juraj Červenák | Jesuslecitona.org

...ák). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Po obrovském úspěchu knihy Mrtvý na Pekelném vrchu přichází druhý případ kapitána Steina a notáře Barbariče ze série historických detektivek ... Krev prvorozených - Juraj Červenák | KOSMAS.cz - vaše ... ... . A opět má ty nejlepší předpoklady stát se bestsellerem roku. Zločin se rozmáhá jako nikdy předtím, ulice ovládají tlupy cizích hrdlořezů, náboženské konfl ikty se stupňují, z politiky se stala nepřehledná změť ... V Praze jste už možná byli mnohokrát, ale takhle ji určitě neznáte ! Po obrovském úspěchu knihy Mrtvý na Pekelném vrchu přichází druhý případ kapitána Steina a notáře Barbariče ze série historických detek ... Audiokniha Krev prvorozených - Audioknihy ke stažení ... ... V Praze jste už možná byli mnohokrát, ale takhle ji určitě neznáte ! Po obrovském úspěchu knihy Mrtvý na Pekelném vrchu přichází druhý případ kapitána Steina a notáře Barbariče ze série historických detektivek. Krev prvorozených - takřka biblický název vyvolávající dojem něčeho duchovně vyššího, tajemného, takřka apokalyptického. Netrvá ale dlouho a trojice vyšetřovatelů ve složení kapitán Stein, notář Matěj Barbarič a kaprál Bohdan Jaroš se přesvědčí, že vyšetřované zločiny mají pozemský motiv, vycházející z těch nejnižších lidských pudů....

INFORMACE

AUTOR
Juraj Červenák
DIMENZE
12,72 MB
NÁZEV SOUBORU
Krev prvorozených.pdf

POPIS

Po obrovském úspěchu knihy Mrtvý na Pekelném vrchu přichází druhý případ kapitána Steina a notáře Barbariče ze série historických detektivek. A opět má ty nejlepší předpoklady stát se bestsellerem roku. Zločin se rozmáhá jako nikdy předtím, ulice ovládají tlupy cizích hrdlořezů, náboženské konfl ikty se stupňují, z politiky se stala nepřehledná změť intrik každého proti každému. Městem se však šíří ještě jedna nová hrůza: tajemný únosce vraždí prvorozené děti významných hodnostářů. Mystické znaky na tělech obětí vedou Steina a Barbariče k okultistům v židovské čtvrti. Zdá se však, že pozadí rituálních vražd je mnohem složitější. Půjde opravdu o rozsáhlé spiknutí, které sahá až ke členům panovnického dvora?<br Juraj Červenák (*1974) je slovenský spisovatel. Knižně debutoval v roce 1993, od té doby mu vyšly přes dvě desítky knih, většina z nich v češtině. Prosadil se jako autor historické fantasy se slovanskými motivy. V poslední době je v jeho tvorbě patrný postupný odklon od ryzí fantasy k historickému románu. Nová série dobových detektivek Stein a Barbarič o vyšetřování zločinů za vlády Rudolfa II. Habsburského na přelomu 16. a 17. století je už čistě historickým románem bez fantasy prvků. Červenák je držitelem mnoha žánrových ocenění včetně Ceny Fantázie a Ceny o nejlepší fantasy a třikrát obdržel Cenu Akademie sci-fi , fantasy a hororu v kategorii „Nejlepší česká a slovenská kniha roku“.

Chcete si přečíst knihu?Krev prvorozených ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Juraj Červenák. Číst Krev prvorozených Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY