Jak to vidí Milo

Jak to vidí Milo - Virginia Macgregorová | Jesuslecitona.org

...dě vidí víc, než ostatní. Ale to, co vidí v Pomněnkovém domově, kde bydlí jeho prababička, se mu vůbec nelíbí ... Jak to vidí Milo - Virginia Macgregorová | KOSMAS.cz ... ... . Jak vidí rande muži a jak ženy zubatafish. Loading... Unsubscribe from zubatafish? ... Ne povedlo se rande Muž a žena to vidí jinak! - Duration: 3:14. petr264 91,059 views. Kupte knihu Jak to vidí Milo od Virginia Macgregorová na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Milo trpí vzácnou oční vadou, kvůli níž sice postupně slepne, ale současně také vidí věci, kterých si ostatní vůbec nevšimnou. Vidět víc ho učí prababička, na kterou se po odchodu otce upne a která pro změnu nemluví. Obľúbené miesto knih ... Jak to vidí Milo - Virginia Macgregor - Megaknihy.cz ... . Vidět víc ho učí prababička, na kterou se po odchodu otce upne a která pro změnu nemluví. Obľúbené miesto knihomoľov, kde môžu predávať a nakupovať prečítané knižky. Každý týždeň prinášame knižné tipy, občas píšeme recenzie na knižky a vždy máme super motivačné obrázky. Jak to vidí Milo - Macgregorová Virginia - Obyčejný devítiletý kluk? To tedy Milo rozhodně není. Je kromobyčejný. Čím to, že vidí mnohem víc než jeho vrstevníci? Mnohem víc než jeho rodiče? Milo trpí vzácnou oční vadou, kvůli níž sice postupně slepne Milo trpí vzácnou oční vadou, kvůli níž sice postupně slepne, ale současně také vidí věci, kterých si ostatní vůbec nevšimnou. Vidět víc ho učí prababička, na kterou se po odchodu otce upne a... Helena Hartlová -- Překladatelka a tlumočnice z angličtiny. Překladatel, tlumočník. Překlady a tlumočení z angličtiny. Angličtina. Praha. Liberec. Čechy. Dárek Jak to vidí Milo - Virginia Macgregorová E-book elektronické knihy na vánoce za 195 Kč s rychlým doručením prodvá obchod Kosmas.cz. Zobrazit celý popis >>> Vánoční dárek Jak to vidí Milo - Virginia Macgregorová - udělejte radost svým blízkým a pořidte jim tento krásný dárek Dům knihy.cz > Knihy > Pro děti a mládež > Jak to vidí Milo. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Jak to vidí Milo. Velký příběh o malém chlapci, který vidí svět trochu jinak. MACGREGOROVÁ Virginia. Info: Mladá fronta, 2014 (1.) - váz., 304 str. Inzerát Jak to vidí Milo v okrese Ostrava-město, cena 99Kč, od Best Best na Sbazar.cz. Popis: Nová, výborný stav. Úžasná, dobře napsaná kniha na téma, kterému se knihy věnují velmi málo. Aspoň já jsem četla o stárnutí, jež je tu pravdivě vykresleno i s neduhy a problémy, jež je provází, poprvé. Editions for What Milo Saw: 0751554243 (Hardcover published in 2014), 0751554278 (Paperback published in 2015), (Kindle Edition published in 2014), 88097... Jak to vidí Milo What Milo Saw: Prague, Mladá fronta 2014: Sophie van der Stap: Dívka s devíti parukami The Girl with Nine Wigs: Prague, Mladá fronta 2014: Sue Townsend: Žena,...

INFORMACE

AUTOR
Virginia Macgregorová
DIMENZE
7,93 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak to vidí Milo.pdf

POPIS

Obyčejný devítiletý kluk? To tedy Milo rozhodně není. Je kromobyčejný. Čím to, že vidí mnohem víc než jeho vrstevníci? Mnohem víc než jeho rodiče? Milo trpí vzácnou oční vadou, kvůli níž sice postupně slepne, ale současně také vidí věci, kterých si ostatní vůbec nevšimnou. Vidět víc ho učí prababička, na kterou se po odchodu otce upne a která pro změnu nemluví. Ta jednou zrána podpálí kuchyň a za trest se stěhuje do domova důchodců. Milo si při svých návštěvách začne všímat jistých podivností. Spolu s kuchařem Tripim a svým prasátkem Hamletem, které mu tatínek zanechal doma namísto sebe, se pouští do pátrání, jehož cílem je odhalit tajemství domova důchodců a usvědčit zlotřilou sestru Thornhillovou! Tento na první pohled bláznivý debut britské autorky je mnohem víc než jen příběh o malém klukovi. Je to příběh o rodině – o té, do které jsme se narodili, a o té, kterou tvoříme –, je to příběh o světě a o lásce, o toleranci a předsudcích, o ochotě poslouchat a slyšet, vidět, všímat si a chápat. Milo nám svým neposkvrněným a upřímným pohledem na svět ukazuje vše, co my přes svou narůstající zaslepenost vidět nemůžeme.

Chcete si přečíst knihu?Jak to vidí Milo ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Virginia Macgregorová. Číst Jak to vidí Milo Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY