Internetový marketing: Přilákejte návštěvníky a maximalizujte zisk

Internetový marketing: Přilákejte návštěvníky a maximalizujte zisk - Viktor Janouch | Jesuslecitona.org

... nestačí pouze znalosti marketingu. Musejí mít povědomí o technických aspektech, aby věděli, jak nejlépe tento marketing provádět ... Internetový marketing | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... .Zkušený lektor a vyučující vám vysvětlí všechny ... Internetový marketing CZ Přilákejte návštěvníky a maximalizujte zisk . PRELISTOVAŤ KNIHU. Viktor Janouch. Computer Press | 08/2014. Zvyšte profit díky SEO, sociálním sítím, Skliku či Google Adwords Chcete přilákat nové kupující na e-shop či znát efektivitu svých marketingových akcí? Potřebujete rychle rozšířit ... Internetový marketing (Přilákejte návštěvníky a maximalizujte zisk) Viktor Janouch • Computer Press, 2014 Posielame do piatich dn ... Internetový marketing | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... ... Internetový marketing (Přilákejte návštěvníky a maximalizujte zisk) Viktor Janouch • Computer Press, 2014 Posielame do piatich dní Internetový marketing - přilákejte návštěvníky a maximalizujte zisk Autor: Viktor Janouch V prodeji. Katalogové číslo: 68445; Nakladatelství: CPress; Cena: 359 Kč Objednat. Marketing služeb efektivně a moderně (2., aktualizované a rozšířené vydání) ... Internetový marketing. Přilákejte návštěvníky a maximalizujte zisk . Internetový marketing s YouTube. Průvodce využitím on-line videa v byznysu . Kreativní copywriting. 33 inspirací pro ještě lepší copy . Marketing na Facebooku. Výukový kurz Největší výběr za nejlepší ceny zboží Seo (978 80 247 4222 9) v nejvyšší kvalitě. Podnikaní přes internet na Martinus.cz. Nakupujte Knihy online. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %....

INFORMACE

AUTOR
Viktor Janouch
DIMENZE
7,29 MB
NÁZEV SOUBORU
Internetový marketing: Přilákejte návštěvníky a maximalizujte zisk.pdf

POPIS

Zvyšte profit díky SEO, sociálním sítím, Skliku či Google Adwords Chcete přilákat nové kupující na e-shop či znát efektivitu svých marketingových akcí? Potřebujete rychle rozšířit povědomí o svých webových stránkách? Zkušený lektor a vyučující vám v tomto zbrusu novém, ze 70 % přepracovaném a rozšířeném vydání bestselleru vysvětlí všechny metodické i technické aspekty úspěšné propagace na Internetu a podělí se s vámi o řadu zkušeností z marketingové praxe. Naučíte se také své internetové aktivity měřit a vyhodnocovat. Autor se věnuje mimo jiné těmto tématům: - Reklama na Internetu - Marketingová komunikace - Podpora prodeje - Public Relations - Přímý marketing - Internetové komunikační prostředky - Vyhodnocování marketingové komunikace Kniha je vhodná nejenom pro všechny pracovníky marketingových a obchodních oddělení, tvůrce, správce a majitele webových stránek, ale také pro marketingové manažery, konzultanty a asistenty. O autorovi: Viktor Janouch je konzultantem a lektorem v oblasti marketingu, především marketingu na Internetu. Je autorem českého bestselleru Internetový marketing, jehož druhé vydání držíte v ruce. Kromě toho napsal řadu odborných článků a několik let vyučoval na Univerzitě Pardubice, kde také získal doktorát v oboru marketingová komunikace. Věnuje se rovněž řízení projektů a je specialistou na PPC v cizích jazycích.

Chcete si přečíst knihu?Internetový marketing: Přilákejte návštěvníky a maximalizujte zisk ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Viktor Janouch. Číst Internetový marketing: Přilákejte návštěvníky a maximalizujte zisk Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY