Mezi čtyřma stehnama

Mezi čtyřma stehnama - Mária Ďuranová | Jesuslecitona.org

... žen na vlastní manželský vztah, o tom, čím vším si dlouholeté přítelkyně ve ... Mezi čtyřma stehnama - Knihkupectví PAPYRUS ... ... Obsah knihy: Mezi čtyřma stehnama. Tento román vypráví o pohledu tří žen na vlastní manželský vztah, o tom, čím vším si dlouholeté přítelkyně ve svých životech prošly. Být dobrou manželkou nebo manželem, je skutečná věda. Každý z nás je jedinečná osobnost se specifickými vlastnostmi a představami, návyky, ale ... Vážení čtenáři, děkujeme vám za trpělivost a pochopení v době omezeného ... KNIHY ZA BABKU|Mezi čtyřma stehnama ... ... Vážení čtenáři, děkujeme vám za trpělivost a pochopení v době omezeného provozu našich prodejen. Nyní se vracíme k původnímu provozu a těšíme se na shledanou v knihkupectvích i online. Mezi čtyřma stehnama Tento román vypráví o pohledu tří žen na vlastní manželský vztah, o tom, čím vším si dlouholeté přítelkyně ve svých životech prošly. Být dobrou manželkou nebo manželem, je skutečná věda. Každý z nás je jedinečná osobnost se specifickými vlastnostmi a představami, návyky, ale i zlozvyky. Mezi čtyřma stehnama Brožovaná bez přebalu lesklá . EAN: 9788087642245. Mária Ďuranová ... Mezi čtyřma stehnama Mária Ďuranová Nakladatel: Tomáš Keltner 2015 Hledáte Mezi čtyřma stehnama od Mária Ďuranová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Elektronická kniha: Mezi čtyřma stehnama Autor: Mária Ďuranová Tento román vypráví o pohledu tří žen na vlastní manželský vztah, o tom, čím vším si dlouholeté přítelkyně ve svý...

INFORMACE

AUTOR
Mária Ďuranová
DIMENZE
11,76 MB
NÁZEV SOUBORU
Mezi čtyřma stehnama.pdf

POPIS

Být dobrou manželkou nebo manželem, je skutečná věda. Každý z nás je jedinečná osobnost se specifickými vlastnostmi a představami, návyky, ale i zlozvyky. Ne vždy se daří plout manželským životem jako po klidné hladině moře. Často totiž přichází bouřky, které mohou vést ke ztroskotání. Přesto se většina z nás, jako lidé upřímně zamilovaní a oddaní, postaví před oltář s touhou a očekáváním, že právě ta naše láska a manželský vztah nám vydrží po celý život. Naše představy se ale s léty stále více liší a mnohým z nás sled životních událostí či osobnostní vývoj, kterým v životě prochází každá lidská bytost, zmaří pevné odhodlání, které jsme cítili ve svém „ano“.

Chcete si přečíst knihu?Mezi čtyřma stehnama ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mária Ďuranová. Číst Mezi čtyřma stehnama Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY