Actualizations: Nepředstírejte a buďte sami sebou

Actualizations: Nepředstírejte a buďte sami sebou - Stewart Emery | Jesuslecitona.org

...nějaké party. Vytvářejte si sami svá přátelství ... Knihy s hvězdičkou | Dobré Knihy.cz ... . Být cool znamená být "sám sebou", příjemným, přátelským způsobem. Buďte klidně tiší, ale nebuďte za škarohlída. Nebuďte pasivně agresivní. Buďte dostatečně sebevědomí. Sympaťáci vědí, kdo jsou, cítí se ve své kůži dobře a nemusí si na nic hrát. Buďte sami sebou, nesnažte se přizpůsobovat tomu, co se líbí ostatním. Oblíbení lidé se nevtírají do přízně svého o ... Actualizations - Stewart Emery | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Oblíbení lidé se nevtírají do přízně svého okolí. 4. Žádné unáhlené závěry. Naslouchejte cizím názorům. Muži sú z Marsu, porovnaj ceny v 12 obchodoch od 7.39 spoznaj overené obchody prečítaj recenzie skontroluj popis a parametre vyber najlepšiu ponuku kúp MUŽI SÚ Z MARSU, ŽENY Z VENUŠE (JOHN GRAY) najlacnejšie v overenom obchode s dopravou zadarmo do 24h cez NajNakup.sk 10 tipů, jak prodloužit život o 10 let - Bertil Marklund e-shop >> Také jste někdy přemýšleli nad tím, jak se dožít co nejvyššího věku? actualizations - nepŘedstÍrejte a buĎte sami sebou. emery stewart. 228 kč ......

INFORMACE

AUTOR
Stewart Emery
DIMENZE
4,84 MB
NÁZEV SOUBORU
Actualizations: Nepředstírejte a buďte sami sebou.pdf

POPIS

Tato podnětná kniha Stewarta Emeryho, známého odborníka v oblasti poradenství v osobním rozvoji, si klade za cíl umožnit vám rozpoznat podmínky, které přispívají k pozitivitě vašich vztahů, a pomoci vám ve zvýšení vaší schopnosti vytvářet takové prostředí, ve kterém se vztahy mohou stát radostnými, pečujícími a uspokojivými dobrodružstvími vzájemného osobnostního růstu. Zároveň vyvrací některé zažité nepravdy a mýty o lidské existenci, které poškozují naše vztahy, a to, jak sami sebe vnímáme napříč všemi důležitými oblastmi našeho života, jako jsou láska, výchova dětí, vztahy v práci a další.

Chcete si přečíst knihu?Actualizations: Nepředstírejte a buďte sami sebou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stewart Emery. Číst Actualizations: Nepředstírejte a buďte sami sebou Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY